Yenilenen Subaru XV Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Arka Çarpışma Önleyici Frenleme sistemi de var!

Subaru XV fiyatları
Subaru XV fiyatları

Yenilenen Subaru XV Türkiye’de satışa sunuldu! Arka Çarpışma Önleyici Frenleme sistemi de var! Subaru XV fiyatları, Subaru XV fiyat listesi, 2020 Subaru XV kaç para, Yeni Subaru XV Kaç para, 2020 Subaru XV fiyatları.

Instagram Hesabımız

Subaru markasına özgü, Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi’ne dayanan SUV tecrübesiyle üretilen Subaru XV modelinde tasarım ve sürüş konforu anlamında iyileştirmeler gerçekleştirildi. Subaru XV’nin ön ızgarası yeniden tasarlanarak sportiflik vurgusu artırılırken, aracın süspansiyon sistemi de iyileştirilerek sürüş konforu artırıldı.

2020 Haziran ayında direksiyondan kumandalı vites, güçlendirilmiş ön LED farlar, koyu renkli arka stoplar ve ileri seviye güvenlik sağlayan Arka Çarpışma Önleyici Frenleme sistemi gibi yeni konfor ve güvenlik özelliklerine kavuşan Subaru XV’de Aralık ayı itibariyle ön tampon tasarımı ve jantlar da yenilendi. Yenilenen Subaru XV’de ayrıca ön ve arka süspansiyon sistemi de iyileştirilerek sürüş konforu artırıldı.

Bu elektrikli motosiklet 2 saatte şarj oluyor 120 km menzil sunuyor! KYMCO F9 Tanıtıldı!

Yeni Subaru XV’nin yenilenen ve siyah bölümü yukarı doğru öz ızgaraya yaklaşacak şekilde uzatılarak büyütülen yeni tasarım ön tamponunda Gun Metal Ön Izgara ve Ön Kamera bulunuyor. Subaru XV’nin 17 inch alüminyum jantları da yeni tip daha modern görünümlü sportif jantlarla değiştirildi. Aracın geliştirilen ön ve arka süspansiyon sistemi ise daha pürüzsüz ve sessiz yol tutuşu ile üst düzey sürüş konforu sunuyor.
Subaru XV 1.6i Xtreme versiyonunun tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 360.081 TL, Xclusive versiyonunun fiyatı ise 399.481 TL.