Fiat, Peugeot, Opel, Citroen online satışa geçiyor! 14 markalı Stellantis planlamayı resmen açıkladı!

Fiat, Peugeot, Opel, Citroen online satışa geçiyor! 14 markalı Stellantis planlamayı resmen açıkladı! Stellantis Grubu online satış 2023.

Fiat, Peugeot, Opel, Citroen online satışa geçiyor! 

Fiat, Peugeot, Opel, Citroen online satışa geçiyor! 14 markalı Stellantis Grubu resmen açıkladı! Hepimizin bildiği gibi son dönemlerde Türkiye’de en çok konuşulan konulardan birisi online araba satışı. Bu sisteme geçilmesiyle birlikte markalardan bazıları yetkili satıcı ağı yerine internet sitesinden modellerinin satışını gerçekleştiriyor. İlk olarak Yerli Otomobil Togg bir bayi sistemi kurmadı ve T10X modelini online satışa sundu. Sonrasında Tesla aynı sistemle Türkiye’de satışa çıktı. Mercedes ise yetkili satıcılar yerine online satışa geçen markalardan birisi oldu.

Stellantis yönetimi yayınladığı basın bülteniyle birlikte Avrupa bayi ağında yeni sözleşmelerin imzalandığını duyurdu. Yeni Satış Modeli olan acente sistemi, 4 Eylül 2023’ten itibaren yürürlüğe girecek. İlk olarak Hollanda, Avusturya, Belçika ve Lüksemburg’da uygulanacak. Online satış modeli 2024’te Avrupa çapında kademeli olarak genişletilecek. Stellantis Avrupa Operasyon Direktörü Uwe Hochgeschurtz, “Bu sadece Stellantis için değil tüm sektör için tarihi bir değişim” dedi.

Stellantis Grubu’nun bünyesinde yer alan markalara göz attığımda Fiat, Peugeot, Opel, Alfa Romeo, Jeep, Citroen ve DS gibi markaların yer aldığını görüyorum. Grup toplamda 14 markadan oluşuyor.

Stoklanan 0 km arabalar birden ortaya çıktı! Yeni araçlar ile ikinci el fiyatlarında düşüşler başladı!

Araba Habercisi Eylül 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi aşağıdaki bağlantılardan görebileceğiniz gibi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Stellantis Grubu online satış 2023.

Stellantis Grubu online satış 2023

Stellantis Grubu online satış 2023.