Spotify for Apple Watch Uygulaması ile zaman müzik zamanı!

Sürekli hareket halindeyiz – spor salonunda, okulda, günlük koşuşturmada ya da dinlenme aralarında – akıllı saatlerimiz ise zamanı yakalamamızı sağlayan araç. Spotify’ın Apple Watch için hayata geçirdiği yeni uygulaması, sevdiğimiz müzikler ile podcast’lere tek bir anını bile kaçırmadan sorunsuzca erişim sağlama ve kontrol edebilme becerisi sağlıyor. Spotify for Apple Watch Uygulaması gototechno

Spotify, hareket halindeyken müzik dinlemenin önemini biliyor, tam da bu yüzden mobil kullanıcılarına Apple Watch için yeni bir Spotify uygulaması sunuyor. Bu yeni uygulama ile kullanıcılar, daha iyi bir kontrol ve cihaz ya da hoparlörlere sorunsuz bağlantı sunan gelişmiş bir müzik deneyiminin tadını çıkarabilecek.

Daha çok aktivite – daha çok kontrol

Akıllı saatler, bileklerimize hafif bir dokunuşla tüm dünyaya erişmemizi sağlıyor. Kendi koşunuza çıkmaya hazır mısınız? Telefonunuzu koşu bandınızdan çıkarmadan doğrudan Apple Watch üzerinden “çal” tuşuna basın. Tam markete girmek üzereyken bir arkadaşınıza mı rastladınız? Duraklatın ve bir araba kapıp, sohbete başlayın. Doğum günü partinizde slow bir şarkı dinleme havanızda değil misiniz? Modunuza uygun başka bir şarkıya geçin ki bu artık, bildirimlerinizi kontrol etmeniz kadar kolay bir şey. Ya da en sevdiğiniz podcast’i dinlerken, kaçırdığınız bir detayı yakalamak için 15 saniye geriye alın. Hepsi saatinizin üzerinde!

Spotify for Apple Watch Uygulaması gototechno