Sony VENICE film kamerası Şubat 2019’da geliyor

Prodüksiyon dünyasının büyük beğenisini kazanan Sony VENICE film kamerası, Şubat 2019’da sunulacak Sürüm 3.0 cihaz yazılımı güncellemeleri ve VENICE Uzatma Sistemi ile daha geniş kullanım alanı ve daha fazla esneklik sağlayacak deniyor. Sony VENICE film kamerası

Hafif (PL mount ile 1,9 kg, E mount ile 1,4 kg) ve kullanımı kolay nitelikteki cihaza bağlı uzatma sistemi; kamera gövdesinin görüntü sensörü blokundan görüntü kalitesinde düşüş yaşanmadan 2,7 m veya 5,5 m ayrılmasını sağlayarak yüksek ölçüde yapılandırılabilir ve taşınabilir bir çalışma yöntemi sunuyor. Yeni Uzatma Sistemi, mevcut ve yeni VENICE kameralarla uyum sağlıyor. Kullanıcı, sahada tavizsiz görüntüler yakalamak için sadece VENICE’in görüntü sensörü blokunu çabucak yapılandırıp serbestçe kullanabiliyor ve kamerayı belirli durumlar için özelleştirebiliyor.

Sony VENICE dar alan

Çekim ortamları ve özellikleri giderek gelişip daha zorlu hale gelirken, dayanıklı Uzatma Sisteminden yararlanan VENICE kullanıcıları aynı görüntü kalitesini ve bütünlüğünü elde edebiliyor. Bu dayanıklı Uzatma Sistemi, gimbal, el sabitleyicileri ile, su altında ve helikopter muhafazalarında, 3D/VR teçhizatları ile kullanım gibi birçok montaj kurulumu ve çekim koşulunun yanı sıra araçlar, vinçler ve Russian arm gibi dar ve alışılmadık alanlarda da VENICE’in son derece hareketli ve gizli olmasını sağlıyor.

[irp posts=”2234″ name=”23 Eylül Sonbahar ekinoksu Twitter astroloji gündeminde”]

Sony VENICE film kamerası

[irp posts=”2231″ name=”Dev telefon Xiaomi Mi Max 3 Türkiye’de kaç paradan satışa çıktı”]