Sony Kulaklıkta Yeni Bir Dönem Başlatan Linkbuds Serisinin En Yeni Modeli Linkbuds S’yi Tanıttı!

Sony Linkbuds S Kulaklık.
Sony Linkbuds S Kulaklık.

Sony Kulaklıkta Yeni Bir Dönem Başlatan Linkbuds Serisinin En Yeni Modeli Linkbuds S’yi Tanıttı! Sony Linkbuds S Kulaklık.

Instagram Hesabımız

Linkbuds serisinin en yeni modeli Linkbuds S, Sony’nin sensör teknolojisi ve ortak iş birlikleriyle yeni bir ses deneyimi yaratırken, kulaklıkta “Hep Açık” bir kullanım tecrübesi sunuyor. Sensör ve uzamsal ses teknolojisinden yararlanan bu kulaklıklar, Ingress gibi AR oyunlarında eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim yaşamaya yardımcı oluyor. Bu yeni model aynı zamanda müziğe hızlı erişimi sayesinde kullanıcıların sevdikleri müziklere ulaşmalarını kolay hale getiriyor.
LinkBuds S, tüm gün boyunca mükemmel yayın akışını destekliyor. Gün boyunca müzik, video veya sosyal medya içeriklerini, Sony’nin büyük beğeni toplayan aktif gürültü engelleme ve yüksek çözünürlüğe sahip ses kalitesi sayesinde en yalın ve orijinal şekilde dinleyebilirsiniz.

Dacia Duster Mayıs 2022 fiyat listesi nasıl? Otomatik şanzımanla kaç paraya satılıyor?

LinkBuds S, kullanıcıların müzik, video veya sosyal medya içeriklerinin keyfini en iyi şekilde çıkarabilmesi için sürükleyici ve özgün bir ses deneyimi sunuyor.
Yeni 5 mm’lik sürücü biriminin yardımıyla bu küçük kulak içi kulaklıklar, boyutlarına rağmen güçlü baslar ve şaşırtıcı derecede net vokaller üreterek, seçilen tür veya eğlencede en iyiyi ortaya çıkararak bir bütünlük sağlıyor. Sony’nin Dahili İşlemcisi V1’in gürültü engelleme özelliğini en iyi performans ile sunarken, ses kalitesini iyileştiriyor. Linkbuds S, dikkati dağıtmayan dinleme performansı sayesinde de iş yolculuklarına uygunluğuyla öne çıkıyor.
Bu yeni kulaklıklar, Sony’nin sektör tarafından benimsenen ses kodlama teknolojisi LDAC sayesinde Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Ses deneyimi yaşatırken, DSEE Extreme™ kullanımıyla da dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı olarak yükseltmeye ve sanatçının en sevilen parçalarına eklediği tüm ince ayrıntıları yakalamaya olanak tanıyor.

Engelli Raporuyla ÖTV muafiyetli satın alınabilen otomatik şanzımanlı arabalar hangileri?

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Sony Linkbuds S Kulaklık.

Sony Linkbuds S Kulaklık.