Sony özgün deneyimler oluşturmak için ISE 2019’a gidiyor

Odak noktası ise Avrupa’da tanıtılacak olan, şirketin şimdiye kadarki en büyük 8K x 4K Crystal LED ekran sisteminin yanı sıra, devrim niteliğinde yeni eğitim çözümleri ile yeni nesil iş yeri yönetim araçlarının tanıtımı olacak. Ziyaretçiler, “gerçeğe yakın ortamlarda” uygulamalı tanıtımlarla Sony çözümleriyle etkileşim kurma şansına sahip olacak ve geleceğin iş ve eğitim ortamlarını belirleyecek araçlara ve tekniklere ilişkin değerli bir anlayış kazanabilecek. Sony ISE 2019 Gototechno haberi

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Kurum ve Eğitim Çözümleri Başkanı Damien Weissenburger, şirketin fuara katılmasıyla ilgili şu yorumu yaptı: “Müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla birlikte çözümler oluşturmak üzere ISE 2019’a döneceğimiz için çok heyecanlıyız. N20 standımıza gelen ziyaretçiler, Sony’nin en son yenilikleriyle etkileşim kurabilecek ve entegre çözümlerimizin iş birliği, iletişim ve içerik paylaşımında nasıl devrim yarattığını ilk elden görebilecek. Ekran teknolojisinin geleceğini temsil eden büyüleyici Crystal LED ekran sistemimizden yenilikçi ve güçlü AV çözümlerine kadar, geleceğe nasıl yön vereceğimizi konuşup belirlemek için iş ortaklarımızla iletişim kurma fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Sınırsız ekran teknolojileri
ISE, Avrupa’da gösterilen en büyük Sony Crystal LED ekran sistemine tanıklık edecek. Etkileyici 8K x 4K ekranda hayret uyandıran kenarsız teknoloji gösterilecek ve 180 derece görüntüleme açısıyla her ölçekte ultra gerçekçi içerikler sunan, kapsamlı bir izleme deneyimi sergilenecek.

Yeni eğitim çözümlerinde öncülük
Sony, bugünün ve yarının öğrencilerinin eğitim sonuçlarını destekleyecek ve yeni katılım seviyelerini teşvik edecek, mümkün olan en gelişmiş çözümlere sahip olmasını sağlamak için yüksek öğretim kurumlarıyla yakın iş birliği içinde çalışıyor. Sony, ISE 2019’da üniversitelerin eğitim deneyiminde dönüşüm yaratmasına yardımcı olacak yeni eğitim teknolojilerini sergileyecek.

Yeni nesil iş yeri yönetimi
Sony, geleceğin akıllı binalarına öncülük ediyor. Gerçek zamanlı iş birliğini, üretkenliği ve verimliliği kolaylaştıran iş yeri yönetim çözümleri paketi, akıllı iş yerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlandı.

Sony ISE 2019 Gototechno haberi