Sony h.ear akıllı kulaklık ve akış uyumlu Walkman®’nin özellikleri neler?

Sony, yeni h.ear WH-H910N kafa üstü kulaklığı ve uyumlu NW-A105 Walkman®’in çıkışını duyurdu. Yeni ikili, moda meraklıları için, yüksek kaliteli ses ile beş yeni renk kombinasyonunu bir araya getirerek istedikleri ortamı sağlıyor. Sony h.ear akıllı kulaklık ve akış uyumlu Walkman®

Tarzınızla uyumlu üstün ses
WH-H910N kulaklık, tüm dikkatinizi müziğe verebilmeniz için etrafınızdaki ortam sesini önemli ölçüde engelliyor. Çift Gürültü Sensörü teknolojisi sayesinde, daha fazla ortam sesi yakalanarak dinleme deneyimi iyileştiriliyor. Uyarlanabilir Ses Kontrolü, hareket esnasında kulaklık ses ayarlarını çevre koşullarına göre otomatik olarak değiştirerek yolculuğunuza eşlik ediyor. Hızlı Dikkat modu ile bir araya getirildiğinde, dışarıdayken kendinizi müziğin içinde kaybetmek her zamankinden daha kolay hale geliyor. Müziğin sesini azaltıp kulaklığı çıkarmadan etrafınızdaki duyuruları geçici olarak dinlemek için tek yapmanız gereken, elinizi kulaklık başlığının üzerinde tutmak. WH-H910N kulaklık ile NW-A105 Walkman® renk uyumu, gürültü engelleme ve yüksek çözünürlüklü ses deneyimi için mükemmel şekilde eşleştirilebiliyor.

NW-A105 Walkman®, yüksek çözünürlüklü ses, DSD (11.2MHz/ PCM dönüşümü) ve S-Master HX™ tarafından desteklenen PCM (384kHz/32bit) ile de uyumlu. DSEE HX™, mevcut şarkıları yüksek çözünürlüğe yakın bir kaliteye yükseltirken, online müzik dinleme esnasında dahi görevini yerine getiriyor. NW-A105 Walkman®, artık yüksek çözünürlük kalitesinde hem kablosuz hem de kablolu bağlantıya uygun olan LDAC™ aracılığıyla kablosuz yüksek çözünürlüklü sesi de destekliyor.

Gövde, sert alüminyum oluklu çerçeve ve ZX serisi ve NW-WM1Z’de de bulunan lehimler, film kondansatörler ve ses rezistansları gibi yüksek kaliteli ses parçalarının da aralarında bulunduğu üstün ses için hassas mühendislikten geçirildi. NW-A105 Walkman®’de, bu özellikler kullanışlı boyutlarda kompakt bir gövdeye sığdırılarak ses kalitesi ile tarz arasında seçim yapma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Wi-Fi özellikli Android™ ile desteklenen NW-A105 Walkman® milyonlarca şarkıyı parmaklarınızın ucuna getiriyor. Dilediğiniz hizmet sağlayıcı aracılığıyla en yeni şarkıcıların son şarkılarını en etkili halleriyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, Wi-Fi bağlantısının olmadığı yolculuklar için mükemmel bir seçenek olarak, indirme hizmetlerine doğrudan NW-A105 Walkman® üzerinden erişerek en sevdiğiniz şarkıları cihazınızda saklayabilirsiniz.

Sony h.ear akıllı kulaklık ve akış uyumlu Walkman®