Derin ve etkili bas hissini yaşatan popüler EXTRA BASS™ özelliğiyle Sony hoparlör fark yaratıyor

Sony’nin yenilenen EXTRA BASS kablosuz™ hoparlör yelpazesinde SRS-XB12, SRS-XB22 ve SRS-XB32 taşınabilir hoparlörlerin yanı sıra yeni yüksek güçlü hoparlör GTK-XB72 yer alıyor. Sony EXTRA BASS kablosuz™ hoparlör yelpazesi

Derin ve etkili bas hissini yaşatan popüler EXTRA BASS™ özelliğine sahip yeni seride XB22 ve XB32, kompakt boyutlarına rağmen düşük frekanslı sesleri geliştirerek basınıza güç vermek için stereo tam alanlı hoparlörlerle birlikte çalışan çiftli pasif ses dağıtıcısına sahip. XB12 ise benzer bir etki yaratmak üzere tekli bir pasif ses dağıtıcısından yararlanıyor. XB72’nin büyük kasası ve büyük woofer’ları da daha güçlü bir bas yaratarak güçlü ses için ses alanını genişletiyor.

XB22, XB32 ve XB72’de mevcut LIVE SOUND modu, açılı hoparlörler ve Dijital Sinyal İşleme teknolojisi aracılığıyla sesin yayılma alanını genişleterek üç boyutlu ses yaratıyor. Bu şekilde bir nevi müzik festivali havası oluşturan hoparlörler bas ağırlıklı hip-hop, dans ve rap müzik düşkünleri için ideal.

Parti ışıkları ile canlı konser atmosferi
XB22 ve XB32’de kolay kavranabilen tasarımları ve dahili ivme ölçerler sayesinde bir Party Booster da bulunuyor. Hoparlörler, üzerlerine tıkladığınızda tepki vererek eşsiz ışık ve ses efektleri yaratıyor. Ayrıca, XB72 ile birlikte gelen Fiestable uygulaması bir dizi eğlenceli parti özelliği sunuyor.

Sesli kontrol, yeni hareket kontrol özelliği ve interaktif parti ışığı ile kişiselleştirilebilen partilerde ücretsiz Fiestable uygulamasının “Parti Işıkları”nı seçerek, akıllı telefonunuzun ışıklarının müzik ile uyumlu olarak yanmasını sağlayabilir ve canlı bir konser atmosferi yaratabilirsiniz.

XB32 ve XB72’deki geliştirilmiş çok renkli sıralı aydınlatma ile her mekan bir partiye dönüşüyor; yanıp sönen rengarenk ışık efektleri ile ışıklar müziğin temposuna uyum sağlayarak partiye gece kulübü havası kazandırıyor. Fiestable uygulaması ile bu özellikleri kişiselleştirerek parti fonksiyonlarını uyarlamak mümkün. XB22, aynı zamanda, partinizi canlandırmak üzere tek renkli sıralı ışıklandırma da sunuyor.

Dayanıklılık ve taşıma kolaylığı ile parti her yerde
IP67 sınıflandırmasına sahip hoparlörler su ve toza dayanıklılıklarıyla dikkat çekiyor. XB12’de, kauçuk tarzı kaplama bulunurken, XB22 ve XB32 bu kaplamayı yıkanabilir kumaş ile bir araya getiriyor. Böylece hoparlörünüz tamamen partiye dayanıklı hale geliyor. XB32 ve XB22 aynı zamanda pasa ve darbeye dayanıklı olduğundan, nerede olursanız olun müziğinizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Yeni renk yelpazesi sayesinde de partinizi en şık şekilde düzenleyebilirsiniz.

24 saate varan uzun pil ömrü ve taşıma saplı, portatif ve kompakt tasarım sayesinde müziğiniz gittiğiniz her yerde peşinizden gelecek. Akıllı telefon şarj özelliğine de sahip XB32 ile partiyi durdurmak için hiçbir bahaneniz yok.

Sony EXTRA BASS kablosuz™ hoparlör yelpazesi