Sony Edge Analytics Appliance çözümünü ISE 2019’da sergiliyecek

Sony, eğitim ve iş yeri ortamlarının geleceğini dönüştürme konusundaki vizyonunu ve son yeniliklerini tanıtıyor. Sony Edge Analytics Appliance ISE 2019 gototechno haberi

Sony, 5-8 Şubat tarihlerinde Amsterdam’da düzenlenen ISE 2019’a, eğitim ve işletme ortamlarında iş birliğine ilham vermek, verimliliği geliştirmek ve ilgiyi canlı tutan eşsiz deneyimler oluşturmak için tasarlanan en yeni AV ve BT çözümlerini sergileyerek dönüyor.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa İşletme ve Eğitim Çözümleri Başkanı Damien Weissenburger etkinlik hakkında şunları söyledi: “ISE katılımcılarına yeni nesil Edge Analytics Appliance çözümümüzü tecrübe etme, yeni projektörlerimizi inceleme ve akıllı bina yeniliklerimizi uygulamalı olarak deneme fırsatı vereceğimiz için çok heyecanlıyız. ISE, bize iş ve eğitim ortamlarının geleceğini birlikte belirlemek için AV iş ortaklarımızla iş birliği yapma ve bilgi paylaşma şansı sunuyor.”

İş ve eğlence amaçlı sınırsız ilgi çekici bir deneyim: Crystal LED ekran sistemi
Sony’nin Avrupa’da gösterilecek en büyük Crystal LED ekran sistemi bu yıl ilgi odağı olacak.

Crystal LED ekran sistemi; otomotiv tasarımı, mağazalar, şirket lobileri, galeriler, ayrıca tema parkları, oyun/e-spor ve sinema gibi eğlence ortamlarında en üstün çözümü sunuyor.

İlgi çekici video içerikleri oluşturup geliştirin: Edge Analytics Appliance, REA-C1000
REA-C1000’de, her durumda konuşmacının varlığını pekiştirmek üzere tasarlanmış bir dizi işlev bulunuyor. Eşsiz El Yazısı Çıkarma teknolojisi, konuşmacının siyah/beyaz tahtaya yazdığı metinleri çıkarıp geliştiriyor; yani yazılan karakterler tanınabiliyor ve ardından ayrı bir ekranda gerçek zamanlı olarak konuşmacının üzerine yüzey olarak eklenebiliyor.

Sony Edge Analytics Appliance ISE 2019 gototechno haberi