SIXT rent a car araç elektrikli scooter seçeneğini kiralama seçenekleri arasına ekledi!

SIXT Rentacar Elektrikli Scooter Fiyatı
SIXT Rentacar Elektrikli Scooter Fiyatı

SIXT rent a car elektrikli scooter, Elektrikli Scooter SIXT rentacar, SIXT Rentacar Elektrikli Scooter Fiyatı, Elektrikli Scooter Fiyatı SIXT Rentacar.

SIXT rent a car, araç kiralayan müşterilerine günlük 20 TL’ye elektrikli/katlanabilir scooter kiralama fırsatı da sunuyor. SIXT Rentacar Elektrikli Scooter Fiyatı. SIXT rent a car elektrikli scooter.

Instagram Hesabımız

Türkiye’de 23 şubeyle faaliyet gösteren SIXT rent a car, müşterilerine farklı bir hizmet sunuyor. SIXT rent a car’dan araç kiralayanlar bu süre içinde kullanmak üzere elektrikli scooter da kiralayabiliyor. Scooter kiralama hizmeti ilk etapta İstanbul Taksim ve İzmir Karşıyaka şubelerinden sunulacak; yakın zamanda SIXT’in Bodrum, Dalaman, Antalya ve Marmaris şubelerinde de başlayacak.

Tüm marka ve model araç kiralamalarında geçerli olacak uygulamaya göre; SIXT rent a car müşterileri kiraladıkları her araç için maksimum 4 adet olmak üzere elektrikli scooter da kiralayabilecek. Ortalama şarj süresi 8 saat olan scooter’lar günlük 20 TL kira bedeliyle sunulacak. Scooter’lar katlanabiliyor ve tam şarjla ortalama 45 km. sürüş imkânı sağlıyor. SIXT rent a car, özellikle tatil bölgelerine gidecekler için büyük kolaylık sunan bu uygulamayla, müşterilerini karbon ayak izlerini azaltmaya teşvik ediyor.

Huawei MateBook X Pro Fiyatı Ne Kadar? Huawei MateBook X Pro Kaç Paraya Satılıyor?

GoToTechno Dergisini Nerelerden Okurum?

Teknoloji Dergileri arasında 18. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. GoToTechno Dergisi’ni Turkcell Dergilik’ten ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

GoToTechno Teknoloji Dergisi’nde neler var?

Buna hazır mıyız? Robot Asistanlar Neye İhtiyaç Duyduğunuzu Tahmin Edebilecek!

Dünyanın ilk 44 MP ön kamerasına sahip Reno3 serisi satışa çıkıyor.

Koronavirüs sürecinde AVM’lerde havalandırma sistemlerine yönelik ne gibi önlemler alınabilir?

Facebook, Yeni Grup Görüntülü Sohbet Özelliği Messenger Rooms özelliğini başlattı.

“Story”yi tanışma ve sohbet uygulamasına çeviren Craash Android ve iOS mağazalarında yerini aldı.

Ayvos, yapay zekâ destekli yazılımlarıyla toplumun sağlığını korumayı hedefliyor.

Sony WF-SP800N kulaklık suya/toza dayanıklılığı ve uzun pil ömrü ile kendinden söz ettiriyor.