Siemens XXL buzdolaplarının hyperFresh plus özelliği ne gibi avantajlar sağlıyor?

Siemens Ev Aletleri’nin IQ500 serisi XL ve XXL soğutucuları, geniş iç hacimleri sayesinde Bayram sofralarını şölene dönüştürecek yemekleri, meyve ve sebzeleri kolaylıkla muhafaza etmeye imkan tanıyor. hyperFresh plus özelliği sayesinde ise meyve ve sebzeleri iki kata kadar daha uzun süre taze tutarak tatlarının hep ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor. Siemens Ev Aletleri XXL buzdolapları hyperFresh plus özelliği

Yiyecekler ilk günkü tazeliğini koruyor
Siemens IQ500 serisi soğutucularda bulunan hyperFresh plus tazelik sistemi, yiyeceklerin kuru hava ile temasını en aza indiriyor. Çekmece içerisindeki nem oranının ayarlanabilir olması sayesinde de meyve ve sebzeleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. Et ve balık için birbirinden bağımsız ve daha fazla alana ihtiyaç duyulduğunda çıkarılabilen iki farklı çekmece ünitesi bulunan IQ500 serisi soğutucular, böylece esnek iç kullanım imkanı yaratıyor. XXL soğutucularda, birbirinden ayrı nem kontrol ayarı bulunan iki adet meyve/sebze çekmecesi ise geniş ailelere ihtiyaç duyulan alanı sunuyor.

Esnek çözümler
Yeni iQ500 serisi XL ve XXL soğutucuların ayarlanabilir kapı rafları, buzdolabı içinde küçük veya büyük alanlar yaratarak uzun ve büyük şişeler için istenilen düzenleme yapılabiliyor. Hacimli yiyecekler ve büyük kaplar için derin dondurucu bölümünde büyük kolaylık sağlayan bigBox ise ürünleri üst üste yerleştirmek için geniş bir alan yaratıyor. LED aydınlatma sistemi ile dizayn edilmiş yan duvar ve direkt meyve-sebze çekmecesini aydınlatan LED spot aydınlatmalar da yiyecekler için mükemmel ışıklandırma sağlayarak daha fazla kullanım kolaylığı sunuyor.

Siemens Ev Aletleri XXL buzdolapları hyperFresh plus özelliği