Siemens derin dondurucular hangi özellikleriyle ön planda?

Siemens Ev Aletleri, A++ üstün enerji sınıfı derin dondurucuları ile hem Kurban Bayramı’na hem de kış aylarına hazırlıklı girmek isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor. Esnek çekmece düzenlemesi, geniş kapasitesi ve akıllı sensör teknolojileri ile Siemens derin dondurucular; yaz sebzelerinden et ürünlerine, tüm sevilen lezzetleri uzun süre taze tutuyor. Siemens Ev Aletleri Siemens derin dondurucular gototechno

Siemens Ev Aletleri’nin A++ solo derin dondurucuları, yiyeceklerin en uygun koşullarda saklanması için yenilikçi teknolojilerle modern tasarımı bir araya getiriyor.

Akıllı sensorlar ile gıdalar kontrol altında
Değişen dış sıcaklık ve buzdolabı kapısının sıklıkla açılması, buzdolabı içerisindeki sıcaklığın değişmesine neden olur. Dondurucuya yeni gıda eklendiğinde dondurulmuş gıdaların buzunun çözülmesini engelleyen superFreezing fonksiyonu aynı zamanda yeni gıdaların daha hızlı donmasını sağlıyor.

Geniş hacim ve elektronik kontrol ile kullanım kolaylığı
Siemens Ev Aletleri’nin, 242 litre hacme sahip GS33VVW31N, GS33VVI31N, 217 litre hacme sahip GS29VVW31N ve 192 litre hacme sahip GS24VVW31N derin dondurucuları, dondurulmuş gıdaları güvenle saklamak için en uygun depolama imkanını sunuyor. Derin dondurucu bölümünde bulunan bigBox çekmecesi, dondurulmuş büyük gıdalarınız için ekstra alan sunarken elektronik kontrol sayesinde buzdolabınızın içindeki gıdaları istediğiniz soğuklukta kolayca saklayabilirsiniz.

Siemens Ev Aletleri Siemens derin dondurucular gototechno