Siemens Ev Aletleri sevgililer gününe özel kahve makineleri modelleri sunuyor

Siemens Ev Aletleri’nin teknolojiyi ve estetik tasarımı bir arada sunan kahve makineleri, Sevgililer Günü’nü kahvenin cezbedici kokusuyla karşılamak ya da sevgilisiyle evde kahve keyfini paylaşmak isteyenlere birbirinden farklı model seçenekleri sunuyor. Siemens Ev Aletleri sevgililer gününe özel kahve makineleri

Siemens Ev Aletleri, Sevgililer Günü’nde sevgilisine aşk ve lezzet dolu bir hediye vermek isteyenleri tam otomatik espresso ve kahve makineleri ile buluşturuyor.

Sevgilinin favori kahvesini unutmuyor
Siemens Ev Aletleri’nin EQ6 Plus Tam Otomatik Kahve Makinesi Kompakt tasarımı hem de kahve çeşitleri ile sevgilileri kahve dünyasına davet ediyor. Taptaze çekirdekleri öğüterek, bu çekirdekleri özel sensoFlow teknolojisi sayesinde ideal ısıda demleyip, tıpkı bir baristanın elinden çıkmış gibi hazırlanmasını sağlıyor.

Beş farklı ayarda kahve sertliği ayarlayabilme özelliği ile EQ6 Plus farklı beğeni ve tercihlere uygun lezzetler elde ederken, üç favori kahve hafızası seçeneği ile sevgilinizin favori kahvesini her zaman aynı lezzeti ayarlamayı vadediyor. Her fincanda mükemmel lezzet, kusursuz krema sunan EQ6 Plus damakta son yudumdan çok sonra bile hafızalarda kalan bir tat bırakıyor.

Kokusunda aşk var
Aynı anda iki kahve hazırlamaya imkan sunan Siemens Ev Aletleri’nin EQ3 modeli uzun kahve sohbetlerine eşlik ediyor, keyifler paylaşıldıkça artıyor. Kahve severlerin beklentilerini karşılayacak sade ve yenilikçi özelliklere sahip EQ.3 oneTouch fonksiyonu ile Cappucino, Espresso, Latte veya Americano tek bir dokunuş ile hızlıca hazırlanıyor. Dünyada türünün tek örneği olan sensoFlow System sayesinde EQ tam otomatik kahve makineleri, suyu her zaman doğru sıcaklıkta ısıtıyor ve bu ısıyı demlenme işlemi boyunca koruyor.

Siemens Ev Aletleri sevgililer gününe özel kahve makineleri