Siemens Ev Aletleri sunduğu akıllı teknolojilerle su tasarrufu sağlıyor

İleri teknolojiyi tasarımla birleştiren Siemens Ev Aletleri, Dünya Su Günü’nde su kaynaklarının etkin kullanımının önemine dikkat çekiyor. Siemens Ev Aletleri, sunduğu akıllı teknolojiler ile çamaşır ve bulaşık yıkama süreçlerinde kontrollü su tüketimi sağlıyor. Siemens Ev Aletleri Dünya Su Günü akıllı teknolojiler

İleri teknolojiyi tasarımla birleştiren Siemens Ev Aletleri; yenilikçi ürünlerle hayatı kolaylaştırırken, doğal kaynakları ve çevreyi korumaya özen gösteren ürünlerini tüketiciler ile buluşturuyor.

Akıllı sensörler sayesinde verimlilik
Siemens avantgarde serisi çamaşır makineleri, yıkama işleminin tüm süreçlerinde kullanıcı ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor. Dünyanın ilk hassas otomatik deterjan dozajlama sistemi olan i-Dos teknolojisine sahip WM14U840TR; bu teknoloji sayesinde yılda 7.000 litre su tasarruf sağlarken deterjan tüketimini de ayarlıyor.
En üst yıkama sınıfı olan A+++’dan yüzde 50 daha fazla enerji verimliliği sağlamasıyla devrim yaratan WM14U840TR, speedPerfect seçeneği ile yıkama süresini yüzde 65’e kadar azaltılıyor.

Hızlı çözümler sunuyor
Siemens’in A++ enerji sınıfı SN257I01MT bulaşık makinesi, sunduğu yüksek su ve elektrik tasarrufu miktarı ile dikkat çekiyor. Sadece 6.5 litre su tüketimi ile bulaşıkları yıkarken, Hijyen Ekstra opsiyonuyla yüksek ısıda maksimum hijyen elde ediliyor.

SN257I01MT bulaşık makinelerinde bulunan “Machine Care” özelliği sayesinde ise bulaşıklarının yanı sıra makinesini de ilk günkü temizliği ile kullanmaya devam ediyor. ‘Machine Care’ opsiyonu, makinedeki koku ve bakteri oluşturabilecek yağ ve kireç kalıntılarını temizlerken, aynı zamanda bulaşık makinesinin bakımını yapıyor ve ömrünü uzatıyor.

Siemens Ev Aletleri Dünya Su Günü akıllı teknolojiler