Siemens akıllı çamaşır ve kurutma makineleri intelligentClean filtre sistemi ile etkili yıkama sağlıyor

Siemens Ev Aletleri’nin yeni iQ700 serisi çamaşır ve kurutma makineleri akıllı ve ileri teknolojiye sahip özellikleri ile günlük yaşamın rutinlerini değiştiriyor. iQ700 serisi kurutma makinelerinde bulunan ve pazarda bir ilk olan intelligentClean filtre sistemi, temizliği sorun olmaktan çıkarıyor. Akıllı kurutma programı ve ütü asistanı opsiyonu kullanıcılarının hayatına yeni bir kolaylık getiriyor. iQ700 serisi çamaşır makinelerine eklenen powerSpeed 59’ programı ise 59 dakikada etkili yıkama sağlıyor. Yenilikçi teknolojilerle donatılmış iQ700 serisi yeni çamaşır ve kurutma makinelerinin tüm fonksiyonlarına Home Connect uygulaması üzerinden uzaktan ulaşılabiliyor. Siemens Ev Aletleri akıllı çamaşır makineleri intelligentClean filtre sistemi

İleri teknolojiyi tasarım ile birleştiren Siemens Ev Aletleri, geleceğin ev yaşamını şekillendirecek teknolojiler geliştirmeye devam ediyor.

59 dakikada maksimum performans
iQ700 serisi WM14XM80TR ve WM14XM8XTR çamaşır makinelerinde bulunan yeni powerSpeed 59’ ile çamaşırlar eşit şekilde ıslanıyor, makine düşük enerji ile çok daha hızlı bir şekilde ısınarak etkili ve verimli yıkama sağlıyor. powerSpeed 59’ programı çamaşır makinesinin içinde yer alan “sirkülasyon sistemi” teknolojisi makine içerisine su pompalayarak suyun ve su içindeki deterjanın çamaşırlara daha hızlı ve etkili nüfus etmesini sağlıyor. Böylece lekelerde de kesin temizlik elde ediyor.

Yenilikçi kurutma sistemleri ile evlerin akıllı yardımcısı
Siemens Ev Aletleri’nin iQ700 serisi yeni WT47XK80TR ve WT47XK8XTR model kurutma makineleri, kullanıcılarının kendisine daha fazla zaman ayırmasına yardımcı olacak akıllı kurutma teknolojileri sunuyor. Pazarda ilk olan yeni intelligentClean filtre sistemi ile 20 kurutma işleminden sonra 1 kere filtre temizliği yapmak yeterli olurken, yeni intelligentDry (Akıllı Kurutma) teknolojisi sayesinde kurutma programı seçimi yapmaya gerek kalmıyor.

Günlük rutinde kullanıcılarının hayatı akışında yaşamasına imkan sunan yeni smartFinish özelliği ise az giyilmiş ya da yıkamaya uygun olmayan hassas kuru çamaşırlar için hem havalandırma yapabiliyor hem de soğuk buhar sayesinde kırışıkları açıyor. 59 dakikada etkili yıkama sonucu powerSpeed 59’ programında 5kg çamaşır için geçerlidir.

Siemens Ev Aletleri akıllı çamaşır makineleri intelligentClean filtre sistemi