SEAT’tan ZUBİZU kullanıcılarına özel servis kampanyası duyuruldu!

Seat Zubizu servis kampanyası.
Seat Zubizu servis kampanyası.

SEAT’tan ZUBİZU kullanıcılarına özel servis kampanyası duyuruldu! Seat Zubizu servis kampanyası.

Instagram Hesabımız

SEAT’ın 5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde, ZUBİZU kullanıcılarına özel uyguladığı servis kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzadı.
ZUBİZU kullanıcıları SEAT Yetkili Servisleri’nde kazanmaya devam ediyor. 5 yaş ve üzeri SEAT Ibiza sahibi olan tüm ZUBİZU üyelerine özel kampanyada periyodik bakım işlemi 995 TL tavsiye edilen fiyatla sunuluyor.
31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında SEAT sahipleri yağ filtresi, polen filtresi, karter tapası, hava filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan oranlarda tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyor.
Tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.seat.com.tr adresinden de ulaşılabiliyor.

Pandemi Dönemi ile Yükselişe Geçen Siber Saldırılar “Gölge İstihdam” Yaratabilir!

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Seat Zubizu servis kampanyası.

Seat Zubizu servis kampanyası.