Schneider Electric, Singapur’da değişen enerji dünyası ve iklim değişikliğini gündem aldı

EcoStruxure Grid çözümünü de tanıtan şirket, yeni nesil teknolojilerle bir yandan dönüşen müşteri ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da verimlilik ve esneklik sağlanabileceğini vurguluyor. Schneider Electric Singapur EcoStruxure Grid gototechno

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, enerji şebekelerinin dijitalleşmesi üzerine Singapur’da düzenlediği panelde küresel arenadan sektör liderlerini bir araya getirdi.

Schneider Electric Elektrik Kurumları Segment Başkanı Carola Puusteli; “Enerji dünyasının hızla değişmesiyle birlikte dağıtım sistemleri şirketlerinin, güçlü bir gelecek inşa etmek için farklı zorluklara yenilikçi çözümlerle yanıt vermeleri gerekiyor. Bunu başarabilmeleri için geliştirdiğimiz EcoStruxure Grid çözümümüz şebeke verimliliği ve talep yönetimi alanında güçlü dijital yenilikler sunuyor. Günümüzün gelişmeleri ve yarına dair stratejileri konuştuğumuz panelimiz de sektörün öncü oyuncularının fikirleriyle güçlendi. Yarattığımız paylaşım alanının sektörümüze büyük katkı sunduğuna inanıyorum” dedi.

Panel konuşmacılarından Meralco Ağ Teknolojileri, Strateji ve Yönetim’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Ferdinand Balagtas ise; “İklim değişikliği karşısında bu, bize değişen müşteri taleplerini karşılamak ve dağıtım sistemimizin performansını geliştirmek için bize rehberlik edecek” şeklinde konuştu.

Schneider Electric Singapur EcoStruxure Grid gototechno