Sanal Etkinlik zamanı! On binlerce katılımcıya ulaşabilen altyapısıyla SanalEtkinlik.com açıldı.

Sanal Etkinlikler ne zaman?
Sanal Etkinlikler ne zaman?

Sanal Etkinlik zamanı başladı! On binlerce katılımcıya ulaşabilen altyapısıyla SanalEtkinlik.com açıldı. Covid 19 Sanal Etkinlikler, Korona Virüs sanal etkinlikler, SanalEtkinlik com açıldı, Sanal Etkinlikler ne zaman, Sanal Etkinlikler Nerede?

Instagram Hesabımız

İçinde bulunduğumuz süreçte dijital dönüşümün hız kazanmasıyla, etkinlik teknolojileri şirketi eventIQ, yeni platformu SanalEtkinlik.com’u piyasaya sundu. Sanal etkinlik organize etmek isteyen kullanıcılar, bir etkinlikte olması gereken planlama, kayıt, etkileşim ve canlı yayın özelliklerine; SanalEtkinlik.com sayesinde ara bir uygulama olmadan, tek noktadan ulaşabilecek.

“Amacımız; pazarı bu konuda eğitmek, önce sanal ve sonrasında hibrit etkinliklerde başarıyı en üst seviyeye çıkarmak”

SanalEtkinlik.com’u geliştirmede gösterdikleri çabadan dolayı ekibine teşekkür eden eventIQ kurucusu Akın Sarıözkan, platform hakkında “Salgının sektörümüze etkilerini ilk günden itibaren gösterdiği, ezberlerin bozulduğu ve alışkanlıkların değiştiği bu dönemde değer yaratmanın yolu kuşkusuz teknolojiden geçecek. Süreci yakından takip ettik ve geçtiğimiz 7 aylık dönemde kurumların, etkinliklerini sanal ortamda organize etmede zorlandıklarını gözlemledik. Bunun üzerine kullanımı kolay, esnek ve paydaşlarımızın etkileşim noktalarını göz önünde bulundurduğumuz bir platform tasarladık. eventIQ olarak amacımız; pazarı bu konuda eğitmek, önce sanal ve sonrasında hibrit etkinliklerde başarıyı en üst seviyeye çıkarmaktır” dedi.

OPPO A73 Türkiye’de Satışa Sunuldu! OPPO A73 kaç paraya satılıyor?

Sanal etkinliklerini tamamen kendileri düzenlemek isteyenler, aylık sabit bir ücret karşılığında platform üzerinden çalışmalarını yapabiliyor. Tarayıcı tabanlı interaktif video (WebRTC) kullanan konuşmacıların ve katılımcıların herhangi bir uygulama yüklemelerini ve broadcast yazılımı kullanmalarını gerektirmiyor.

Platformda; 100, 250, 500 ve 1000 katılımcı limitine sahip PRO paketler seçilebiliyor. Tüm PRO paketlerde 6 konuşmacı ve 1 ekran paylaşımı olmak üzere eş zamanlı 7 yayın yapılabiliyor. Her oturumun süre limiti ise 4 saat.

SanalEtkinlik.com, sanal konferans ve sanal kongre gibi büyük etkinliklere de özel çözümler üretiyor. Platform, on binlerce katılımcıya ulaşmayı mümkün kılan bir altyapıya sahip.

Sanal Etkinlikler ne zaman?