Samsung’dan Sevgililer Günü için aşıklara özel kampanyalar geliyor!

Sevgililer Günü heyecanını yaşadığımız bu günlerde hediye arayışı içinde olanlara Samsung, eğlenceli, kullanışlı ve fonksiyonel hediye alternatifleri sunuyor. Samsung 14 Şubat Sevgililer gününde de yenilikçi ürün yelpazesi ile tüm aşıkların yardımına koşuyor. Sevgilinize alabileceğiniz hediye seçenekleri arasında Galaxy Note 9, Samsung Galaxy A9,Galaxy watch ve Q Led TV bulunuyor. Samsung’dan Sevgililer Günü kampanyaları gototechno

Samsung Galaxy Note 9

Sevdiğiniz kişinin hayatını kolaylaştırarak onu sevdiğinizi göstermek istiyorsanız Galaxy Note9 tam size göre… Galaxy Note9, uzun saatler yetecek pil gücü, yeni yetenekler kazanmış S Pen’i ve akıllı kamerasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Galaxy Note9, Samsung’un mükemmel fotoğrafı oluşturmak için gerekli olan yeni yeteneklere sahip sektörün öncüsü kamera teknolojilerinin üstüne inşa edildi.

Samsung Galaxy A9

Eğer sevdiğiniz fotoğraf ya da video çekip hikayeler oluşturmaktan ve bunları arkadaşları ile paylaşmaktan mutlu oluyorsa, Samsung Galaxy A9, bu Sevgililer Günü için ona mükemmel bir hediye olacak. Her gününüzü dolu dolu yaşamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış olan Galaxy A9; keşfetmeyi, anı yakalamayı ve dünyayı kendi gördüğü şekilde paylaşmayı sevenler için tasarlandı ve güçlü özelliklerle donatıldı.

Samsung Galaxy Watch

Galaxy Watch, Samsung’un Galaxy ekosisteminin en gelişmiş özelliklerini, uzun pil ömrü,sağlıkla ilgili fonksiyonlar ve kişiselleştirilmiş tasarımla birleştiriyor. Galaxy Watch, stres ve uyku izleme fonksiyonlarının yanı sıra, Gümüş, Gece Siyahı ve Pembe Altın renk seçenekleri; arayüz ve kayışlarda da kişiselleştirilebilir tasarım ve renkleri ile harika bir sevgililer günü hediyesi oluyor. Samsung Kullanıcının kendini iyi hissetmesini sağlamak için geliştirilen Galaxy Watch’ta bir yenilik olarak stres yönetimi takibi bulunuyor. Cihaz, yaşanan bir yüksek stres düzeyini otomatik olarak tespit ettiğinde, kullanıcının rahatlaması için nefes egzersizleri öneriyor.

Samsung QLED TV

Samsung’un 2018 yılında piyasaya sunduğu 4K çözünürlüğe sahip QLED TV serisi, çığır açan Ambiyans Modu özelliği ve gerekli tüm bağlantıları TV’den ayrı bir kutuya taşıyan tasarımı ile dikkat çekiyor. Televizyon kapalıyken görmeye alıştığımız siyah ekranı ortadan kaldıran Ambiyans Modu ile benzersiz bir yenilikçi özellik sunan 2018 model Samsung QLED TV’ler, monte edildikleri duvarın desenini ekrana yansıtarak şeffaf bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. İsteyen kullanıcılar TV kapalıyken seçtikleri fotoğraflarını ekranda görüntülenmesini de tercih edebiliyor. Aynı şekilde tarih ve saat gibi bazı bilgiler de TV kapalıyken hareketli bir arka plan üzerinde ekranda gösterilebiliyor.

Samsung’dan Sevgililer Günü kampanyaları gototechno