Samsung TV’lerde yer alan farklı modlar ile TV’nizden aldığınız seyir keyfini daha da artırabileceğinizi biliyor musunuz?

Samsung’un her yıl yenilikçi teknolojiler geliştirerek görüntü kalitesini sürekli olarak artırması tüketicilerin Samsung’u seçmeyi ve sevmeyi sürdürmelerinin ve Samsung’un TV pazarında ön sıralarda kalmaya devam etmesinin sebeplerinden birisi. Samsung TV Dinamik Mod ile aydınlık ortam gototechno

Daha keyifli bir seyir için ise farklı görüntüleme ortamları için optimize edilmiş modlar oluşturmak her zamankinden daha önemli. Koronavirüs salgını nedeniyle evlerde kaldığınız bu dönemde aşağıdaki modlar ile televizyonunuzdan aldığınız seyir keyfini daha da artırabilirsiniz.

Dinamik Mod ile aydınlık ortamlarda bile canlı görüntüler
Dinamik Mod, kullanıcıların gün boyunca veya zengin ışık altındaki alanlarda canlı ve net bir şekilde içeriğin keyfini çıkarmasını sağlayan bir görüntü modu.

Standart Mod ile herkes için uygun seyir keyfi
Standart Mod, Samsung TV’lerde paketten çıkan varsayılan bir ayar. Bu ayar tipik bir iç mekân ortamında herkesin keyif alabileceği bir mod. İster sabah ister gece olsun, bu mod çoğu kişi için uygun, tutarlı ve yeterli bir parlaklığa sahip ve enerjiyi verimli kullanırken ekran için en uygun görüntü kalitesini sağlar.

Renk ve parlaklığa karşı hassas olanlar için Doğal Mod
Doğal mod, bir sahnenin parlaklığındaki değişiklikleri algılayan ve ardından bu değişiklikleri, daha rahat algılanmasını sağlayan bir aralıkta yeniden ortaya koyan bir görüntü modu.

Film meraklıları için profesyonel mod
Film Modu, içerik yayıncılarının amaçladığı kalite öğelerini güvenilir bir şekilde yansıtır.

Samsung TV’ler hakkında daha fazla bilgi için: https://www.samsung.com/tr/tvs/

Samsung TV Dinamik Mod ile aydınlık ortam gototechno