Samsung yeni yüksek çözünürlüklü monitör serisini piyasaya sürüyor!

Samsung TUV Akıllı Göz Koruma.
Samsung TUV Akıllı Göz Koruma.

Samsung yeni yüksek çözünürlüklü monitör serisini piyasaya sürüyor! Samsung TUV Akıllı Göz Koruma.

Instagram Hesabımız

Samsung’un dünyanın ilk “TUV Akıllı Göz Koruma” sertifikasına sahip monitörleri, ergonomik ambalaj ve eşsiz profesyonel performanslarıyla gerçek gibi bir görüntü deneyimi sunuyor.

Yüksek çözünürlüklü monitör serisinin amiral gemisi modeli olan S8, hem işletmeler hem de yaratıcı profesyoneller için en kritik özelliklere sahip. Ultra Yüksek Çözünürlük (UHD) sağlayan modelin 27 inç ve 32 inç seçenekleri mevcut. UHD ve 1 milyarın üzerinde renk desteğinin yanı sıra S8 modeli daha canlı içerikler için %99 sRGB renk gamı da sunuyor.
S8 modeli USB-C tipi bağlantı noktası aracılığıyla 10 Gbps hızında veri iletimi sağlarken S80UA sayesinde 90W’a kadar şarj özelliği sağlıyor. S8 ayrıca üst düzey ve çok yönlü kullanım sunmak için USB 3.0 ve bir USB hub dâhil olmak üzere çeşitli bağlantı özellikleri de bulunduruyor. Düz ve çerçevesiz tasarımıyla üst düzey konfor sağlarken çerçevesiz yapısı sayesinde çift monitör kullanımında dikkatin dağılmasını en aza indiriyor. Video Elektronik Standartları Birliği (VESA) montaj uyumluluğu ve Yüksekliği Ayarlanabilir Stant (HAS) sayesinde, kullanıcıların monitörlerini her türlü ortama uyum sağlayacak şekilde monte etmelerine olanak tanıyan çeşitli eğme, döndürme ve pivot kontrol olanakları sunuyor. İnce metal standı ve inceliğiyle çalışma masasında daha az yer kaplayarak daha derli toplu bir çalışma alanı elde edilmesini de mümkün kılıyor.

Tıpkı S8 Serisi’nde olduğu gibi S7 Serisi monitörler de 27 inç ve 32 inçlik boyutları, ultra ince standı, 178-derece geniş açıda görüntüleme paneli ve canlı renk gamıyla UHD çözünürlük düzeyi sağlıyor. Neredeyse çerçevesiz ekran tasarımı ve uyumlu ekran eğim fonksiyonu sayesinde kullanıcılar çalışmalarına daha kolay odaklanabiliyor.
S6 Serisi; 34’’, 32’’, 27’’ ve 24’’ ekran boyutu seçenekleriyle satışa sunuluyor. QHD (2.560×1.440) çözünürlüğünün yanı sıra PBP (Yan Yana Resim) ve PIP (Resim İçinde Resim) özelliklerini de destekleyerek kullanıcıların birden fazla çalışmayı sorunsuz ve verimli bir şekilde yürütebilmesini sağlıyor. S60UA monitörler çoklu ekran ve ekran bölme özelliklerini etkinleştiren “Daisy Chain” teknolojisinin yanı sıra LAN kablosu desteği (RJ45 uyumluluğu) sağlayarak monitörü bir Dock İstasyonuna dönüştürüyor. Yerleşik Wake On Lan (WOL) fonksiyonu, bağlı bir bilgisayarın güç kaynağının bir başka cihaz üzerinden alınabilmesini sağlıyor.
34 inç S65UA Ultra Geniş Dörtlü Yüksek Çözünürlüklü (UWQHD) monitör, 1000R kavis özelliğiyle, optimum çoklu görevler için 21:9 en-boy oranıyla üretkenliği daha da artırıyor. S6 Serisi ayrıca kişiselleştirilebilir çevirme, eğme ve döndürme işlevleriyle kullanıcıların ekranı döndürerek, hatta dikey-yatay modlar arasında geçiş yaparak, mükemmel görüntüleme açısını bulabilmesine imkân veriyor.

MateBook X Pro 2021 Türkiye’de 17.999 TL fiyatla satışa sunuldu!

Samsung TUV Akıllı Göz Koruma.