Samsung’un Galaxy S10 ve Galaxy Note10 serisi 2019 yılının en iyi telefonları arasında gösterildi

Samsung’un akıllı telefon dünyasına damga vuran Galaxy ailesinin en güçlü üyeleri Galaxy S10 serisi ve Galaxy Note10, Note10+ modelleri, 2019 yılı ve hatta 2020 yılı için dahi en iyi telefonlar arasında gösterilmeye devam ediyor. Samsung Türkiye Galaxy S10 ve Galaxy Note10 serisi

Samsung’un akıllı telefon dünyasına damga vuran Galaxy ailesinin en güçlü üyelerine dünyanın önde gelen yayınları ve inceleme enstitüleri tarafından adeta övgüler yağıyor.

Samsung Galaxy S10, sektörün önde gelen standart belirleyicisi DisplayMate tarafından yapılan performans testlerinde tüm kategorilerde yüzde 100 tam not aldı. Böylelikle bu güçlü akıllı telefon DisplayMate’in şimdiye kadarki en yüksek A+ derecesine layık görüldü.

2019 yılı ayrıca Samsung Galaxy Note10+ için de çok iyi bir yıl oldu. “En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülü” ile DisplayMate tarafından da kabul gören telefon, medyada yapılan incelemelerde olumlu geribildirimler aldı. Galaxy Note10+ ayrıca bağımsız performans ölçümcüsü DxOMark tarafından yapılan bir testte de yılın en yüksek puanını aldı.

Bağımsız Tüketici Birliği yayını Which? tarafından yapılan testler sonucunda Galaxy S10 modeline en kârlı alışveriş anlamına gelen “Best Buy” onay rozeti verildi.

Samsung Türkiye Galaxy S10 ve Galaxy Note10 serisi