Samsung SmartThings yeni arayüzüyle karşınızda! Neler değişti?

Samsung SmartThings yeni arayüz.
Samsung SmartThings yeni arayüz.

Samsung SmartThings yeni arayüzüyle karşınızda! Neler değişti? Samsung SmartThings yeni arayüz.

Instagram Hesabımız

Samsung Electronics, bağlantılı yaşamı mümkün kılan ve nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojiye sahip SmartThings hizmetinin yeni nesil özelliklerini duyurdu. Hizmetin mobil ve Windows masaüstü uygulamaları artık gelişmiş güncellemeleri içeriyor. SmartThings’in bağlantılı ev deneyimini basitleştirme yönündeki çalışmaların bir parçası olarak, yepyeni bir arayüz ile daha kolay ve güçlü bir kullanıcı yolculuğu ve daha hızlı yükleme süreleri sunuluyor.
Yeni SmartThings arayüzü, hizmetin önceki sürümünden yeni sürüme sorunsuz bir geçiş sağlıyor ve bağlantılı ev deneyimlerini keşfetmeyi daha kolay hale getiriyor. SmartThings’in gelişmiş tasarımı, uygulamayı Sık Kullanılanlar, Cihazlar, Yaşam, Otomasyonlar ve Menü olmak üzere beş farklı sekmeye ayırıyor.
• Sık Kullanılanlar: SmartThings içindeki bu yeni ana ekran, daha hızlı erişim için en sık kullanılan cihazları, görünümleri ve hizmetleri bir araya getiriyor.
• Cihazlar: Kullanıcıların TV’leri, ampulleri, cihazları ve daha fazlasını bağlantıya ekleyerek tüm cihazları görüntülemesine ve kontrol etmesine olanak tanıyor.
• Yaşam: Bu sekme, kullanıcıların fiziksel ürünleri anlamlı kullanıcı deneyimlerine dönüştüren yeni SmartThings hizmetlerini, büyüyen bağlantılı yaşam dünyasını keşfetmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, kusursuz mutfak ve yemek hazırlama deneyimleri sunan SmartThings Cooking gibi yaşam deneyimini iyileştiren daha gelişmiş işlevler hakkında bilgi edinebiliyor.
• Otomasyonlar: Cihazlar arasında bağlantı kurarak bir arada çalışmalarını, kapının açılması ve ışığın yanması gibi evdeki belirli koşullara yanıt verebilmelerini sağlıyor.
• Menü: Bu sekme, SmartThings Labs, Bildirimler, Geçmiş ve Ayarlar dâhil olmak üzere ek SmartThings özelliklerini içeriyor.
Yeni arayüz, bugünden itibaren Android cihazlarda, en yakın zamanda da iOS cihazlarda kullanılabilir olacak.

OPPO A15’te İki Taksit Türk Telekom’dan Hediye ediliyor!

Samsung SmartThings yeni arayüz.