Samsung Galaxy M51 128GB nerede kaç paraya satılıyor? 7.000mAh bataryası onu rakiplerinin önüne geçiriyor!

Samsung Shop Galaxy M51.
Samsung Shop Galaxy M51.

Samsung Shop fiyatı 3899 TL olan Galaxy M51’in özellikleri neler? Gerçekten fiyat performans makinesi mi? Samsung Shop Galaxy M51, Galaxy M51 fiyatları, Galaxy M51 fiyat listesi, Samsung Shop fiyatlar, Samsung Shop fiyat listeleri.

Instagram Hesabımız

Samsung Galaxy M51 son dönemlerde karşıma en çok tavsiye edilen telefon modellerinden biri olarak çıkıyor. Samsung Shop fiyatı 3899 TL olan Galaxy M51 modeli Hepsiburada üzerinden 3.599 TL, Trendyol üzerinden 3.661 TL’ye,

Samsung Galaxy M51 özellikleri neler?

Galaxy M51’in Sonsuz-O Ekranı, görsel simetriyi optimize ediyor. Artık, Super AMOLED teknolojisiyle desteklenen 6,7″ FHD+ geniş ekranda kesintisiz olarak oyun oynayabilir, film ve dizileri izleyebilir, internette gezinebilir ve çoklu görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Çerçeveyi en aza indiren ve ekran alanının her noktasından faydalanabileceğiniz bir akıllı telefon deneyimi yaşayın deniyor.

LG Yöneticileri K Serisi ile Sinema Salonları Ceplere Taşınıyor dedi! LG K Serisi özellikleri neler?

Uzun saatler yeten pil gücü gerçekten çok dikkat çekici. Dışarıda hayatınızı yaşarken, size ayak uyduracak bir telefona ihtiyacınız var. 7.000mAh (normal) pil, yayın yapmanız, paylaşmanız ve oyun oynamanız için gereken tüm gücü sağlar. Piliniz azaldığındaysa 25W Hızlı Şarj özelliğiyle telefonunuzu hızla şarj edebilirsiniz. Ultra Geniş Açılı Kamera’nın 123 derecelik görüş açısıyla, hiçbir detayı kaçırmayın ve anı yakalayın. 64MP Ana Kamera sayesinde, gece-gündüz parlak ve net hikayeler anlatın. 5MP Derinlik Kamerası, çekimi yapmadan önce ve yaptıktan sonra alan derinliğini ayarlamanızı sağlar. Daha profesyonel bir görünüm için dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır. Galaxy M51’in 32MP ön kamerası, büyüleyici gündüz çekimleri için net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sağlar. Arka planı hafifçe bulanıklaştıran Canlı Odak sayesinde de fotoğrafın yıldızı siz olursunuz.

Hyundai Tucson Kampanyası açıklandı! 34 bin TL indirim yaptılar kredili kampanyayı açıkladılar!

Galaxy M51’in Gerçekten fiyat performans makinesi mi?

Sadece bu özelliklere baktığım zaman bile Galaxy M51’in gerçekten fiyat performans makinesi olduğunu gördüm. Bu telefon modeli tavsiye ettiğim akıllı telefon modelleri listesinde yerini zorlanmadan aldı.

Galaxy M51 fiyatları nasıl?

Samsung Shop fiyatı 3899 TL olan Galaxy M51 modeli Hepsiburada üzerinden 3.599 TL, Trendyol üzerinden 3.661 TL’ye satılıyor. Bu fiyat listelerine 10 Aralık 2020’de baktım.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi’nin Aralık 2020 sayısı çıktı. 1992 yılından beri gazeteci ve dergici olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergiyi artık Türk Telekom e-dergi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 23. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 23. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Dergi Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak yayın hayatına devam ediyor. 23 sayıyı birden Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 23 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak. Bunun için çalışmalara deva ediyoruz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisiyle birlikte Dijital basın dergilikte.