Samsung’dan Sevgililer Günü’ne özel Galaxy akıllı saat alana 2’ncisi yüzde 50 indirimli geliyor

Samsung, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerini farklı ve şık bir hediye ile mutlu etmek isteyenler için tüm Galaxy Watch ürünlerde “1 alana 2’incisi yüzde 50 indirimli” kampanyası başlattı. Samsung Sevgililer Günü Galaxy akıllı saat Galaxy Watch Active

2020 yılının ilk özel günü yaklaşıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne artık sayılı günler kalmışken Samsung, sevdiklerine popüler Galaxy akıllı saat ailesinin şık modellerinden birini hediye etmek isteyenler için bu güne özel bir kampanya hayata geçirdi.

Sevdiğinizin aktiviteleri için güvenilir bir yardımcı
Galaxy Watch akıllı saatler sayesinde sevdikleriniz, kişisel yaşam tarzlarına yönelik özelleştirme seçenekleri ile daha rahat bir hayat tarzına kullanışlı ve gelişmiş özellikler ile kavuşacak. Sevdiğinizin nabzını tutan özellikleri ile bu hediye ile sevdiklerinizin küçük fakat anlamlı günlük değişikliklerle iyi bir yaşam sürmelerini sağlayabilecek; uyku, antrenman ve stres yönetimi gibi hedeflerden işleri verimli halletmeye kadar birçok konuda yardımcı olabileceksiniz.

Tarzına yakışacak akıllı şıklık katın
Şık bir saat isteyen kullanıcılar, örneğin Galaxy Watch Active2’lerinin dijital kadranını kıyafetlerine göre ayarlayabiliyor. Galaxy Wearable uygulamasında bulunan bu özellik sayesinde, kıyafetlerinin fotoğrafını çekip beş farklı renk düzeni arasından seçim yaparak saatlerinin kadranını saniyeler içinde değiştirebiliyor. Böylelikle sevdiğiniz kişi, her gün tarzına göre ayar yapabilecek veya favori tarzlarını daha sonra kullanmak için kaydedebilecek.

Sosyal medyada her an birbirinizle bağlantıda kalın
Tüm bunların yanı sıra bu saati hediye edeceğiniz özel kişi sosyal medya akışlarına tek bir dokunuşla erişebilecek. Böylelikle sevdiğiniz kişi sosyal medyada hem arkadaşlarıyla hem de sizinle her an çok daha kolay bir şekilde bağlantı kurabilecek. Ayrıca saatiniz, Galaxy ekosistemindeki Samsung Health ve SmartThings hizmetlerine de kolaylıkla entegre edilebiliyor.

Samsung Sevgililer Günü Galaxy akıllı saat Galaxy Watch Active