Samsung Mağazaları’na Giderek yeni Galaxy Note20 ile tanışanlar müthiş hediyeler kazanabilecek!

Samsung Mağazaları yeni Galaxy Note20.

Samsung Mağazaları yeni Galaxy Note20, Galaxy Note20 hediyeleri neler, Samsung Mağazaları hediye çekilişi, Samsung Galaxy Note20 hediye çekilişi. Büyük Galaxy Çekilişi.

Samsung Mağazaları’na Giderek yeni Galaxy Note20 ile tanışanlar işte bunlara kazanabilecek! Samsung Mağazaları yeni Galaxy Note20. Galaxy Note20 hediyeleri neler? Büyük Galaxy Çekilişi.

Instagram Hesabımız

13 Eylül tarihine kadar Samsung Mağazaları’na gelerek yeni Galaxy Note20 ile tanışanlar, başta Galaxy S20 Ultra ve Galaxy A71 olmak üzere birbirinden güzel hediyeleri kazanma fırsatı yakalıyor. İşte heyecanlandıran bu büyük çekilişin detayları…

“Büyük Galaxy Çekilişi”, 22 şehirdeki toplam 139 Samsung mağazasında geçerli olacak. Çekiliş kapsamında, Samsung Mağazaları’na gelerek Samsung’un yeni amiral gemisi, Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra ile tanışan ziyaretçiler birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Kampanyaya katılanlar arasında yapılacak çekilişle 1 kişi Galaxy S20 Ultra, 2 kişi Galaxy A71 kazanacak. Ayrıca 5 kişi Galaxy Buds+, 10 kişi AKG Y-400 Kablosuz Kulaklık, 20 kişi Kablosuz Şarj Standı da kazanabilecek. 50 kişi de Taşınabilir Şarj Cihazı kazanacak. Çekilişler 23 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’da yapılacak ve kazananlar 25 Eylül Cuma günü Takvim Gazetesi’nden ve Samsung internet sitesinden duyurulacak.

Çekilişe katılmak için, 22 Ağustos-13 Eylül günleri arasında, çekilişe dahil olan Samsung mağazalarından birine giderek, Galaxy Note20 veya Galaxy Note20 Ultra cihazlarını deneyimlemeniz; ardından size verilecek QR kodunu taratıp yönlendirilen sayfada gerekli bilgileri girmeniz yeterli olacak.

Kariyer.net’te yaşanan veri hırsızlığının ardından akıllarda yine o soru: Güvenli parola nasıl olmalı?