Samsung’un internet tarayıcısı yepyeni özelliklerle güncellendi! Yeni gizlilik ve güvenlik özellikleri eklendi!

Samsung internet güncellendi.
Samsung internet güncellendi.

Samsung’un internet tarayıcısı yepyeni özelliklerle güncellendi! Yeni gizlilik ve güvenlik özellikleri eklendi! Samsung internet güncellendi, Samsung internet yeni özellikleri, internet tarayıcı samsung, Samsung internet güvenlik özellikleri.

Instagram Hesabımız

Kullanıcılar, Samsung İnternet 13.0 tarayıcısına gelen yeni gizlilik ve güvenlik özellikleri sayesinde internette gönül rahatlığıyla gezinebilecek. Samsung Electronics; ağ tarayıcısı Samsung İnternet’i güncellediğini duyurdu. Samsung İnternet 13.0, kullanıcılara kullanıcı dostu ve güvenli tarayıcı deneyimini sunmak üzere tasarlanmış bir dizi yeni özelliği ve geliştirmeyi içeriyor.

Samsung Electronics Mobil İletişim İşi Başkan Yardımcısı ve Web Ar-Ge Grubu Başkanı Du Kim, konuyla ilgili şunları söyledi: “Samsung olarak ürün ve hizmetlerimizi, kullanıcılarımıza en iyi deneyimi sunmak amacıyla sürekli olarak iyileştiriyoruz. Kullanıcıların hayatları daha fazla çevrimiçi hale gelirken bilgiye ulaşmalarını ve bağlantıda kalmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Herkesin güvenlik konusunda bize güvenerek, gönül rahatlığıyla internetin sunduğu en iyi olanaklara daha kolay bir şekilde ulaşmasını istiyoruz.”

vivo Futbol Milli Takımımızın ana sponsoru ve Resmi Akıllı Telefonu oldu!

Samsung internet sizi meraklı gözlerden koruyor

Bu günlerde, hangi web sitesine güvenilebileceğinizi kestirmeniz zor. Güvenilir olmayan web sitelerinden gelebilecek istenmeyen bildirimleri önlemek amacıyla Samsung İnternet 13.0, herhangi bir web sitesinin kullanıcıyı bildirimleri açma konusunda yanıltmaya çalışması halinde uyarı veren yeni bir özelliğe sahip. Ayrıca Samsung, kullanıcılar için gizliliğin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak sekmelerin kapatılır kapatılmaz tarama geçmişinin otomatik olarak silinmesini sağlayan Gizli Mod için de bir ekleme yaptı. Artık kullanıcıların bilmeleri gereken her şeyi öğrenebilecekleri Gizli Mod Hakkında başlığı altında yeni bir bilgilendirme bulunuyor. Ayrıca adres çubuğunun yanına eklenen yeni Gizli Mod simgesi sayesinde Gizli Modun açık olup olmadığı kolayca anlaşılabiliyor.

Bu bilgiler bizlere gönderiler basın bülteninden alınmıştır.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi’nin Aralık 2020 sayısı çıktı. 1992 yılından beri gazeteci ve dergici olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergiyi artık Türk Telekom e-dergi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 23. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 23. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Dergi Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak yayın hayatına devam ediyor. 23 sayıyı birden Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 23 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak. Bunun için çalışmalara deva ediyoruz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisiyle birlikte Dijital basın dergilikte.

Samsung internet güncellendi.