Samsung Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G’nin satışı başladı!

Samsung Galaxy Z Fold3.
Samsung Galaxy Z Fold3.

Samsung Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G’nin satışı başladı! Samsung Galaxy Z Fold3.

Instagram Hesabımız

Sadece tasarımlarıyla değil sahip oldukları özelliklerle de kullanıcılar için hayatı adeta ikiye katlayan Samsung’un katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G, Türkiye pazarında resmen satışa sunuldu.

7,6 inç ana ekranı ve ekran altı kamerasıyla Galaxy Z Fold3 5G, üretkenlikten performansa ve taşınabilir eğlenceye kadar her şeyi bir dokunuşla kullanıcının ayağına getiriyor. Tasarımı sayesinde kullanıcılar; yapılacaklar listesini daha kolay tamamlarken yeni nesil oyunlar, içerik görüntüleme, görüntülü konuşma ya da ihtiyaçları olan her şey için daha çok zaman ayırabiliyor. Birden fazla işi aynı anda yapmayı seven günümüz kullanıcıları için ideal olan Galaxy Z Fold3, katlanabilir cihazlarda bir ilk olan S Pen desteği sayesinde de hareket halindeyken hızlı not almayı daha kolay hale getiriyor.
Bir katlanabilir cihaz olmanın ötesine geçen Galaxy Z Flip3 5G ise stil ve fonksiyonu ideal bir dengede bir araya getiriyor. Kullanıcılar telefonun kapağını kaldırarak Z Flip3’ün stüdyo kalitesine sahip kamera özellikleri ve Esnek Modu sayesinde anında göz alıcı selfieler çekebiliyor, 120Hz uyarlanabilir yenileme hızıyla fotoğraf paylaşmanın ve sosyal medyada gezinmenin keyfini çıkarabiliyor. Yeni Z Flip3 kullanıcıları Kapak Ekranı aracılığı ile ana kamerayı kullanarak stüdyo kalitesinde fotoğraf çekebiliyor, gelen aramaları eller serbest modda cevaplayabiliyor ve bildirimleri çok daha kolay bir şekilde görebiliyor.

Ön sipariş sürecinde geçtiğimiz yıllara kıyasla çok daha fazla yoğun talep gören yeni katlanabilir akıllı telefonlar artık tüm yetkili satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcılar bu noktalarda katlanabilir ekran teknolojisini ve renkleri deneyimleyebilecekleri cihazları dilerlerse doğrudan satın alabilecek. Üstelik bu telefonları satın almak isteyenler Galaxy Z Fold3 5G için ek 1.000 TL’ye, Galaxy Z Flip3 5G için ise ek 500 TL’ye varan takas desteği fırsatından faydalanabilecek. Örneğin Galaxy Z Fold3 5G için takas yapmak istediğiniz eski cihazınızın değeri 5.000 TL ise Samsung ek 1.000 TL daha vererek bu cihazı 6.000 TL’ye alacak. Galaxy Z Fold3 5G’nin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dâhil 21.999, Galaxy Z Flip3 5G’nin fiyatı ise KDV dâhil 11.999 TL.

Küçük bir çakmak boyunda ama 2TB kapasite ve 2.000 MB/sn hızında!

Samsung Galaxy Z Fold3.