Samsung Galaxy S20 FE resmen tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri! Galaxy S20 ailesine ulaşmanın en kolay yolu!

Samsung Galaxy S20 FE fiyatı
Samsung Galaxy S20 FE fiyatı.

Samsung Galaxy S20 FE resmen tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri! Galaxy S20 ailesine ulaşmanın en kolay yolu! Samsung Galaxy S20 FE tanıtıldı, Samsung Galaxy S20 FE fiyatı, Samsung Galaxy S20 FE fiyatları, Samsung Galaxy S20 FE özellikleri, Samsung Galaxy S20 FE kamera.

Instagram Hesabımız

Samsung, Galaxy hayranlarının en sevdiği özellikleri bir araya getirdiği yeni Galaxy S20 Fan Edition (FE) akıllı telefonunu sahneye çıkardı. Profesyonel düzeyde kamera, yeni ve capcanlı renkler ile gelen telefonun Türkiye’de tavsiye edilen KDV dahil fiyatı ise 6.499 TL.

Kovid-19 herkesin yaşamını değiştirdi ve teknoloji artık hayatımızda daha da önemli bir rol oynuyor. Samsung da bu nedenle, amiral gemisi cihaz deneyimleri sunarak daha fazla tüketiciye ulaşmak için Galaxy S20 FE’yi geliştirdi. Samsung, yepyeni cihazı Galaxy S20 FE’yi geliştirmek için Galaxy S20 serisinin seçkin özelliklerini, şık ve üst düzey bir tasarımda bir araya getirdi. Bu özellikler arasında Süper Akıcı ekran kaydırma, yapay zekâ destekli kamera, gelişmiş çip seti, hızlı bağlantı, uzun saatler yeten pil gücü ve arttırılabilir depolama yer alıyor.

4 kameralı Oppo Realme 5i Cep Telefonu A101 raflarında uygun fiyatıyla yerini aldı! A101 marketlerinde Realme 5i kaç paraya satılıyor?

Günümüzde fotoğraf ve video çekmek, kendimizi ifade etmek için en sık tercih ettiğimiz yöntemlerden biri. İşte bu yüzden Galaxy S20 FE’ye yenilikçi ve profesyonel düzeyde 32MP selfie kamerası da eklenmiş. Telefonun profesyonel düzeydeki kamerası sayesinde, paylaşılmaya değer görüntüleri anında yakalamanız mümkün hale geliyor.

Galaxy S20 FE’nin dörtlü gruplama teknolojisi

Galaxy S20 FE’nin dörtlü gruplama teknolojisini ve çoklu çerçeve işleme özelliğini de içeren büyük boyutlu görsel sensörleri sayesinde, ortam ışığı yetersiz dahi olsa daha zengin ve canlı fotoğraflar yakalayabileceksiniz. İster loş bir restoranda, ister yıldızların altında olun, en iyi görüntüyü çaba harcamadan hemen alabilirsiniz deniyor. Ayrıca, yapay zekâ entegrasyonu sayesinde, telefonunuz hareket bulanıklığını algılar ve ortadan kaldırır ve en iyi kareleri önerir, böylece siz de nerede olursanız olun, hayatınızın en güzel anına odaklanabilirsiniz.

Her zaman aksiyonun tam ortasında olmayabilirsiniz. Buna rağmen Galaxy S20 FE’nin güçlü 30X Space Zoom özelliği, başarılı kareleri yakalamak için görüntüye yakınlaşmanıza olanak tanır. Fotoğraf ve videoları düzenlemek ve paylaşmak hayranlarımız için çok önemli olduğundan Samsung, Galaxy S20 FE ile birlikte çarpıcı fotoğraf ve videoları gerçek zamanlı olarak bir profesyonel gibi iyi düzeyde çekmenizi ve seçmenizi daha kolay hale getirdi.

Galaxy S20 FE, kişisel tarzınızı yansıtabilmeniz için ergonomik, şık ve ince Galaxy S20 ailesine özgü tasarım öğeleriyle her tarza, görünüme ve kişiliğe uyum sağlayabilen altı farklı canlı renk seçeneğine sahip olacak. Cloud Red, Cloud Orange, Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Navy ve Cloud White renk seçenekleriyle satışa sunulacak Galaxy S20 FE, aynı zamanda telefon yüzeyinde parmak ve dokunmadan kaynaklanan izleri en aza indirmek için, hafif pürüzlü ve sis efektli dokuya sahip.

Full HD 40 inç Samsung TV 2.299 TL! A101’in her hafta sunduğu teknolojik ürünlerde bu hafta iki televizyon modeli öne çıktı!

Samsung Galaxy S20 FE fiyatı.