Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtım için Bodrum Milta Marina’ya Tatilcilerin Ayağına Gitti!

Samsung Galaxy Note20 Ultra Bodrum.
Samsung Galaxy Note20 Ultra Bodrum.

Samsung Galaxy Note20 Ultra Bodrum, Galaxy Note20 Ultra Bodrum Milta, Bodrum Milta Marina Galaxy Note20, Galaxy Buds Live Bodrum Milta.

Galaxy Note20 Ultra ile Mistik Bir Bronz Deneyimi Bodrum’da sahneye çıktı! Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtım için Tatilcilerin Ayağına Gitti! Samsung Galaxy Note20 Ultra Bodrum. Galaxy Note20 Ultra Bodrum Milta.

Instagram Hesabımız

Samsung’un en güçlü yeni cihazları Galaxy Note20 Ultra ve Galaxy Note20 akıllı telefonları tatilde karşınıza çıkacak. Ayrıca Galaxy Buds Live kablosuz kulaklığı, Galaxy Watch3 akıllı saati ve Galaxy Tab S7 ve S7+ tabletleri Bodrum Milta Marina’da ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı ve Galaxy ekosistemine mükemmel bir şekilde entegre olan yeni güçlü cihazları Bodrum’da teknoloji severlerin deneyimlemesi için görücüye çıktı.

OPPO’nun Akıllı Ürünleri Eylül Ayından İtibaren Arka Arkaya Geliyor! OPPO Watch İlk Kez Türkiye’de Satılacak!

Bodrum Milta Marina’da 21 Ağustos’a kadar, her gün saat 16.00 – 00.00 arasında açık olacak Samsung Deneyim Alanı’nda, Note serisinin en güçlü yeni üyeleri Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra; üretkenlik ve verimlilik için çok yönlü Galaxy Tab S7 ve S7+ tabletler, gelişmiş sağlık özellikleriyle premium bir akıllı saat olan Galaxy Watch3; mükemmel ses kalitesiyle canlı, şık ve ergonomik Galaxy Buds Live kulaklık sergilenecek.

Ekosistemdeki tüm cihazların ana rengi olan ve teknoloji severlerden büyük beğeni toplayan Mistik Bronz renginden esinlenen deneyim alanında Kovid-19 pandemisine karşı tüm önlemlerin alınmış durumda. Ziyaretçiler, yeni özellikleri ile büyük ses getiren Galaxy Note20 serisinin S Pen’inin yanı sıra, bu cihazların oyun ve kamera özelliklerini de deneyimleme fırsatı bulacak.

Milyonlarca kişinin oynadığı oyunlarda yüzde 81’e varan indirim yaptılar!

Teknoloji dergisi hediyeli Araba Habercisi Yaz 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi ikinci yılın altıncı sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 19. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Araba Habercisi Dergisi ayrıca Dijital basın dergilikte.