Samsung Galaxy ekosistemindeki beş yeni güçlü cihazı tüketicilerin beğenisine sundu!

Samsung Galaxy Note20 Tanıtıldı.
Samsung Galaxy Note20 Tanıtıldı.

Samsung Galaxy ekosistemindeki beş yeni güçlü cihazı tüketicilerin beğenisine sundu! Galaxy Note20 ve Galaxy Tab S7 serisi, Galaxy ekosistemine kusursuzca entegre olan ve en önemli anlarda size esneklik ve zaman kazandıran bir üretkenlik merkezi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Samsung Galaxy Note20 Tanıtıldı. Samsung Galaxy Tab S7 serisi Tanıtıldı. Samsung Galaxy Note20 Fiyat Listesi, Samsung Galaxy Tab S7 fiyat listesi.

Instagram Hesabımız

Samsung Electronics, yeni güçlü cihazlarını tanıtmak amacıyla ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğini gerçekleştirdi.Etkinlikte, tüketicilerin hızla değişen bir dünyada ilerlemesine katkıda bulunan ve Galaxy sistemine mükemmel bir şekilde entegre olan beş cihaz tanıtıldı. Bunlar; şimdiye kadarki en güçlü Note serisinden Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra; üretkenlik ve verimlilik için çok yönlü Galaxy Tab S7 ve S7+ tabletler, gelişmiş sağlık özellikleriyle premium bir akıllı saat olan Galaxy Watch3; mükemmel ses kalitesiyle canlı, şık ve ergonomik Galaxy Buds Live kulaklık ve geliştirilmiş zarif tasarımıyla yeni nesil katlanabilir akıllı telefon Galaxy Z Fold2.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Açıklamaları.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim açıklamasında şunları söyledi: “Sadece birkaç ayda hayatlarımız her açıdan değişti. Uzaktan çalışma ve eğitimin yanı sıra evde spor, online konserler ve daha bir çok sosyal aktivite için mobil teknolojiler insanların adeta yardımına koştu. Biz de teknoloji endüstrisinin liderleri olarak, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de insanlara yeni iletişim yolları, yeni çalışma yolları ve yeni bağlantı kurma yolları sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Yeni Galaxy Note serisi de dahil toplam beş yeni güçlü cihazı da bu yaklaşımla öncü teknolojiler ve özellikler ile donatarak insanların yaşamını kolaylaştırmak için sunuyoruz. Bu cihazlar, tek başına iş ve oyun deneyimini en üst düzeye yükseltmenize yardımcı olacak kadar güçlü cihazlar. Bir kez daha insanlara yaşamlarını hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak, yepyeni deneyimler yaşamalarını sağlayacak cihazlar sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Çünkü Türkiye, sahip olduğu genç dinamik nüfusu ve teknolojik ürünlere karşı olan hızlı adaptasyonu nedeniyle bizim için önemli bir ülke.”

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Tek Dokunuşta Bağlan dedikleri yeni iletişim kampanyasını duyurdu!

Galaxy Note20 serisi aşağıdaki renk seçenekleriyle birlikte 5 Ağustos – 3 Eylül (23:59) 2020 tarihleri arasında ön siparişle alınabilecek.
• Galaxy Note20: Mystic Bronze, Mystic Green, Mystic Gray
• Galaxy Note20 Ultra: Mystic Bronze, Mystic Black, Mystic White
• Galaxy Tab S7 and S7+ : Mystic Black, Mystic Silver, Mystic Bronze

Cihazların ön sipariş için KDV dâhil satış fiyatı ise Galaxy Note20 Ultra için 12.999 TL, Galaxy Note20 için 9.299 TL olacak. Ayrıca bu tarihler arasında Samsung Galaxy Note20 Ultra ön siparişi veren tüketiciler, kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla Samsung Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık hediyesinin de sahibi olacak.

Tanıtımı yapılan diğer ürünlerin ise KDV dâhil tavsiye edilen fiyatları şu şekilde: Galaxy Tab S7 için 5.499 TL (Samsung Online Mağazada alınması durumunda klavyeli kılıf hediye), Galaxy Tab S7+ 6.999 TL (Samsung Online Mağazada alınması durumunda klavyeli kılıf hediye), Galaxy Watch3 – 45mm için 2.299 TL, Galaxy Watch3 – 41mm için 2.099 TL, Galaxy Buds Live için 1.299 TL.

Samsung Galaxy Note20 Tanıtıldı.