Tam bir fiyat performans canavarı! 2899 TL’ye Satılan Samsung Galaxy M21 6.000 mAh pil gücüyle dikkat çekiyor!

Samsung Galaxy M21 n11 fiyatı.
Samsung Galaxy M21 n11 fiyatı.

Samsung’un büyük ilgi gören Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M21, n11’de yerini aldı. Maksimum eğlence için tasarlanan cihaz, üçlü arka kamerasıyla başarılı fotoğraf çekmeye olanak tanırken yüksek performansı ve uzun saatler yeten pil gücüyle mükemmel bir film ve oyun deneyimi sunuyor. M serisinin yeni üyesi, 2 bin 899 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkıyor. Samsung Galaxy M21 n11 fiyatı, n11 Galaxy M21 fiyatı. Samsung Galaxy M21 özellikleri, Galaxy M21 kaç para, Galaxy M21 fiyatları.

Instagram Hesabımız

Samsung’un maksimum eğlence için tasarlanan Galaxy M serisinin son üyesi Galaxy M21, n11.com’da satışa sunuldu. Üçlü arka kamerası, yüksek performansı ve uzun saatler yeten pil gücüyle öne çıkan cihaz, geniş 6,4 inç Sonsuz-U Ekranı ile eğlenceyi doya doya yaşatıyor. Siyah, yeşil ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunulan Galaxy M21, ergonomik tasarımı sayesinde ele tam oturuyor ve başarılı kalite parlak dış yüzeyiyle kullanıcıların tarzına tarz katıyor. Galaxy M21, Super AMOLED FHD+ teknolojisiyle film seyrederken ve oyun oynarken etkileyici bir izleme deneyimi sunuyor.

Samsung Galaxy M21 48 MP Ana Kamera.

Üçlü arka kamerasıyla her anı yakalama fırsatı sunan Samsung Galaxy M21, 48 MP Ana Kamera, 8 MP Ultra Geniş Açılı Kamera ve 5 MP Derinlik Kamerası ile kusursuz fotoğraf çekebilmek için gerekli tüm özelliklere sahip. Arka kamerasıyla harikalar yaratan cihaz, aynı zamanda 20 MP ön kamerası ve arka planı hafifçe bulanıklaştıran “Canlı Odak” özelliğiyle en iyi selfie’leri yakalıyor.

2.749 TL etikete sahip Oppo A72 128 GB özellikleri neler? Dörtlü kamera teknolojisine sahip ve 5000 mAh güçlü pili var!

Güçlü 8 çekirdekli işlemcisi ve 4GB RAM’i ile hızlı ve yüksek kalitede oyun deneyimi sunuyor. Yüksek performans sunan Galaxy M21, 64GB dâhili depolama alanıyla içerik izlemek, indirmek ve paylaşmak için kullanıcısına fazlasıyla yer sunuyor. MicroSD kart desteğine sahip olan cihazın toplam kapasitesi 512 GB’a kadar artırılabiliyor.

Galaxy M21, uzun saatler yeten 6.000mAh pil gücüyle

Galaxy M21, uzun saatler yeten 6.000mAh pil gücüyle de dikkat çekiyor. Başarılı pil gücü sayesinde kullanıcıların sevdiği şeylere daha fazla zaman ayırmasına olanak tanıyor. Cihaz, 15W’a kadar Hızlı Şarj özelliği ile daha kısa sürede daha fazla şarj sağlıyor.

Game Booster özelliğiyle oyun performansını başarılı seviyeye çıkaran Galaxy M21, özel arayüzü ve kolay erişilir menüsüyle dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırıyor. Pil, sıcaklık ve bellek optimizasyonu için kullanım alışkanlıklarınızı öğreniyor. Oyunda en iyisi olmanızı sağlayan cihaz, Frame Booster özelliğiyle de grafiklere kusursuz ve canlı hareket katıyor. Estetikle konforu bir araya getiren Samsung Galaxy M21, 2 bin 899 TL fiyat etiketiyle n11.com’da yerini aldı.

Samsung Galaxy M21 n11 fiyatı.

Huawei P Smart Pro 128 GB 2.829 TL fiyatı ve sunduğu özelliklerle ön plana çıkan fiyat/performans telefonu! O pop-up kameralı bir telefon!