Samsung, “Mutlu Müşteri Hattı” yarışmasının kazananını ödüllendirdi

Samsung Electronics Türkiye, “Mutlu Müşteri Hattı” projesi kapsamında düzenlediği yarışmayı kazanan iki müşterisini influencer’lar ile birlikte Güney Kore’ye bir haftalık seyahate götürdü. Samsung Electronics Türkiye Mutlu Müşteri Hattı projesi

QLED TV satın alan tüketiciler arasında yapılan anket sonucunda, QLED TV kullanıcılarının yüzde 94,2’sinin televizyonlarının görüntü kalitesi, tasarım, renk ve akıllı özellikleri açısından memnun olduklarını gözlemleyen Samsung Electronics Türkiye, buradaki mutluluk hikâyelerini bir araya getirip herkese duyurmak üzere “Mutlu Müşteri Hattı” projesini başlattı. Bu proje ile amaçlanan mutlu Samsung müşterilerinin deneyimlerini tüketicilerle paylaşmak ve müşterilerin öykülerini geniş kitlelere ulaştırmaktı.

Proje kapsamında QLED TV satın alan mutlu müşterilere bir yarışma daveti de yapıldı. Yarışmanın sorusu aynı zamanda bu yılın sloganı olan “Muhteşem gerçeklik nedir sence” oldu.

Üç bölümden oluşan ilk 8K Vlog içeriği ve kalitesiyle baş döndürüyor
Şanslı müşteriler gezisinde influencer’lar da hem Samsung’u hem de Güney Kore’yi anlatan pek çok içeriği üretme fırsatı buldu. Ayrıca gezi boyunca Barış Özcan tarafından ilk kez 8K Vlog çekildi. Dijital kanallardan yayına giren Vlog üç bölümden oluşuyor.

En sade evlerde bile Samsung teknolojileri kullanılıyor
“Han Nehri Mucizesi” ile başlayan “Dijital Bir Kent” ile devam eden ve “Gelenekten Geleceğe” ile sonlanan üç bölümlük bu Vlog’da Chaby Han da Güney Kore’nin tarihinden folklörüne, ekonomisinden teknolojisine birçok konuda bilgiler paylaşıyor. Gökdelenler ile geleneksel mimarinin mükemmel bir şekilde uyumunu sergileyen Seul’de tasarıma verilen önemi sadece teknolojide değil sokaklarından evlere birçok alanda görebiliyorsunuz. Çekilen Vlog’da ayrıca QLED Mutlu Müşterileri ile Chaby Han, Barış Özcan ve Merve Özkaynak Güney Kore’deki geleneksel bir eve konuk oluyor. Bunun en yakın örneği de evdeki Samsung QLED TV.

128 binadan oluşan Samsung Dijital Şehri hayranlık uyandırıyor
Güney Kore’nin dünyayı şaşırtan bu ekonomik ve teknolojik kalkınmasında önemli katkısı olan Samsung Electronics’in büyük payına da yer verilen videolarda, 128 binadan oluşan ve binlerce kişinin yaşayıp çalıştığı Samsung Dijital Şehri’ne yani Samsung İnovasyon Merkezi’ne yapılan ziyaret, bu teknoloji mucizesinin de tarihini günümüze taşıyor. Bugün hayatımızın bir parçası haline gelmiş olgunlaşmış teknoloji araçlarına ulaşabilmek için pek çok deneme yapmak gerektiği ilk elden görülüyor. Bugün artık 8K çözünürlüğünde TV ekranları üreten Samsung’un bu merkezinde gelecekte ne gibi ekranların bizleri beklediği de merak uyandırıyor.

Samsung Electronics Türkiye Mutlu Müşteri Hattı projesi