Güçlü batarya ve hızlı şarj özelliğiyle Samsung Galaxy A70 Tanıtıldı

Samsung Electronics, popüler Galaxy A serisinin en yeni akıllı telefon modeli olan Galaxy A70’i tanıttı. Samsung’un en son yenilikleri ve gelişmiş özellikleriyle donatılan Galaxy A70; şık tasarımını geniş sonsuz ekran, yüksek performanslı üçlü arka kamera, güçlü pil ve bağlantı seçenekleriyle tamamlıyor. Samsung Electronics Samsung Galaxy A70 gototechno

Samsung Electronics CEO’su ve BT ve Mobil İletişim Birimi Başkanı DJ Koh, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Günümüzde tüketiciler telefonlarını görsel açıdan çok daha etkin bir şekilde kullanıyor. Daha uzun süre bağlı kalıp deneyimlerini paylaşıyorlar. Bu ancak, kullanıcıların anlık olarak birbirleriyle olan etkileşimini iyileştiren özelliklerle mümkün olabiliyor. Yeni neslin ihtiyaçlarını karşılamak için, günümüzdeki bağlantı kurma alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak yeni Galaxy A70’i geliştirdik.”

Etkileyici Ekran ve Şık Tasarım
Galaxy A70, şık ve cihazın rahatça tutulmasına imkan veren ergonomik tasarımın yanı sıra; etkileyici kullanım deneyimi sunan 20:9 ekran oranıyla dikkat çekiyor.

Galaxy A70, bu yılın modası olan Prizma Mercan renginin yanı sıra, Prizma Siyah ve Prizma Beyaz renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Anı Kaçırmamanız için 32 MP çözünürlüklü kameralar
Galaxy A70’in 32 MP yüksek çözünürlüklü ön ve arka lenslere sahip gelişmiş üçlü kamerası, görüntü kalitesinden ödün vermeden parlak ve net fotoğraflar çekiyor. Derinlik lensi çekimden önce ve sonra alan derinliğini ayarlamanıza olanak veriyor, böylece fotoğrafta istediğiniz yeri öne çıkarabiliyorsunuz. 8 MP Ultra Geniş Kamerası ile birlikte neredeyse insan gözüne yakın izleme açısını sunan 123 derecelik geniş fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.
Galaxy A70’in 20 farklı sahneyi tanıyıp ona göre ayar yapan Görsel Zekâsı, çekim kalitesini artırıyor. Çekimden önce hataları otomatik olarak belirleyen Hata Tespit Özelliği ise mükemmel kompozisyonlar oluşturmanıza imkan sağlıyor.

Uzun Kullanım için 4500mAH batarya ve Hızlı Şarj
4.500 mAH kapasiteli güçlü bir pile sahip olan Galaxy A70, size neredeyse gün boyunca paylaşım yapma, video izleme ve oyun oynama imkanı veriyor. Şu ana kadar tanıtılan yeni A serisindeki hızlı şarj özelliğinden daha üstün olarak 25W Süper Hızlı Şarj özelliği sayesinde cihazınızı daha kısa süre içinde yeniden kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Samsung Electronics Samsung Galaxy A70 gototechno