Samsung QLED TV’lerin Yeni Ambiyans Modu benzersiz bir deneyim sunmak için tasarlandı

Samsung QLED TV’ler, dünyaca ünlü sanat eserlerini ve en güzel fotoğraflarınızı salonunuza taşıyor. Samsung Electronics QLED TV Yeni Ambiyans Modu

Ambiyans Modu ile fotoğraflar ve müzik gibi içeriklere de televizyon ekranından erişilebiliyor. Samsung ayrıca, Tali Lennox ve Scholten & Baijings gibi tanınmış sanatçıların eserlerine de QLED TV’lerin Ambiyans Modu ile yer veriyor.

Yeni Ambiyans Modu tüketicilerin günlük yaşantılarını zenginleştirmek ve onlara TV açıkken erişilen içeriklerin ötesinde benzersiz bir deneyim sunmak için tasarlandı.

Genç ve Yetenekli Sanatçılarla İşbirlikleri Artacak
Samsung Electronics Görüntü Sistemleri İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jongsuk Choo yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Televizyon ekranına kapalı olduğu anlarda da değer katmasının yanı sıra müşterilerimize günlük yaşantılarında geleneksel televizyonların ötesinde yeni avantajlar sağlayan Ambiyans Modu ile gurur duyuyoruz. Ambiyans Modu üzerinden sunduğumuz içerikleri önümüzdeki yıllarda genç ve yetenekli sanatçılarla yapacağımız iş birlikleriyle genişleterek müşterilerimizin QLED TV’lerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacağız.”

Hollanda merkezli Scholten & Baijings ise şık renk ve desenli porselen ve kumaş ürünlerden oluşan çeşitli sanat eserleriyle biliniyor.

Samsung Electronics QLED TV Yeni Ambiyans Modu