Kafa Radyo’da Nihat’la Sivrisinek programı dinleyicileri Galaxy’nin indirimlerinden faydalanacak

Samsung Electronics, ünlü radyo programcısı Nihat Sırdar ile sürpriz bir projeye imza atıyor. Kafa Radyo’da Nihat’la Sivrisinek programı dinleyicileri bu proje kapsamında hem Galaxy’nin indirim ve hediye fırsatlarından yararlanma, hem de Nihat Sırdar ile tanışma şansı elde edecek. Samsung Electronics Galaxy Kafa Radyo Nihat Sırdar

Samsung, Nihat’la Sivrisinek programı ile tanınan radyocu Nihat Sırdar ile gerçekleştireceği proje kapsamında, tüketicilere çeşitli indirim ve hediye avantajları sağlıyor. Etkinliğin ilki 19 Kasım’da gerçekleştirilecek. 5 farklı noktada gerçekleşecek etkinliklerin sonuncusu 10 Aralık tarihinde olacak. Nihat Sırdar saat 18:00 – 20:00 arasında sunduğu radyo programını, Samsung’un belirlenen mağaza ve yetkili servislerinde gerçekleştirecek. Böylelikle tüketiciler hem düzenlenen kampanyalardan yararlanma, hem de Nihat Sırdar ile tanışma şansı kazanacak.

Projenin ilk durağı 19 Kasım’da Mecidiyeköy’deki Samsung Akıllı Servis Merkezi olacak. Program sırasında akıllı servis noktasına gelen ilk 50 kişiye garanti harici onarımlarda yüzde 20 indirim sağlanacak. Ayrıca aksesuar satışlarında geçerli yüzde 20 indirim fırsatı da olacak. 21 Kasım’daki durak ise Samsung Bağdat Caddesi Deneyim Mağazası olacak. Program sırasında mağazaya gelerek 250 TL ve üzeri harcama yapan ilk 15 kişiye Level U kulaklık hediye edilirken, Galaxy A30s alan ilk 10 kişiye de 600 TL indirim yapılacak. 26 Kasım tarihinde ise Beşiktaş Samsung Mağazası’na, yine yayın sırasında gelerek Galaxy A30s alan ilk 10 kişiye 600 TL indirim yapılacak.

Samsung Electronics Galaxy Kafa Radyo Nihat Sırdar