Samsung marka beyaz eşya alanlara, Migros’ta 250 TL hediye çeki verilecek

Samsung marka seçili buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi satın alanlara Migros Mağazaları’nda geçerli KDV dâhil 250 TL değerinde alışveriş çeki hediye edilecek. Hediye edilen çekler 31 Aralık’a kadar kullanılabilecek. Samsung Electronics beyaz eşya Migros gototechno

Samsung Electronics; beyaz eşya satın alacaklar için bir kampanya başlattı. Migros iş birliği ile düzenlenen“Seçili Samsung Beyaz Eşyalar Şimdi Migros’tan 250 TL Değerinde Alışveriş Çeki Hediyeli” kampanya kapsamında, Samsung online mağazası (https://shop.samsung.com/tr) ve yetkili satış noktalarından Samsung marka seçili buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi alanlara Migros Mağazaları’nda geçerli KDV dâhil 250 TL değerinde alışveriş çeki hediye edilecek.

1 – 23 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında ürün satın alan katılımcıların, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 30 Mayıs’a kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekiyor. Kurulum gerçekleştirildikten sonra ise en geç 1 Haziran’a kadar kampanya başvuru sayfasından (https://shop.samsung.com/tr/beyazesya-migros-hediye-ceki-kampanyasi-2020) kampanya katılım başvurusunun tamamlanması gerekiyor. Hediye edilen çekler 31 Aralık’a kadar kullanılabilecek.

Kampanya şartları ve detaylı bilgi için: https://www.samsung.com/tr/migros-hediye-ceki-kampanyasi/

Samsung Electronics beyaz eşya Migros gototechno