Samsung Dijital Kart ile özel indirimler artık parmağınızın ucunda! Yararlanmak İçin Ne Yapılmalı?

Samsung Dijital Kart indirimleri.
Samsung Dijital Kart indirimleri.

Samsung Dijital Kart indirimleri, Samsung Dijital Kart kampanyaları, Samsung Dijital Kart nasıl kullanılır, Samsung Dijital Kart özellikleri neler?

Samsung Dijital Kart ile özel indirimler artık parmağınızın ucunda! Yararlanmak İçin Ne Yapılmalı? Samsung Dijital Kart indirimleri. Samsung Dijital Kart kampanyaları.

Instagram Hesabımız

Samsung Electronics Türkiye’nin başlattığı “Samsung Dijital Kart” sadakat programı nedir? Kullanıcılar https://kart.samsung.com.tr/ adresi üzerinden kayıt yaparak Samsung marka ürünlere sahip olabilecekleri özel kampanyalara ve indirim fırsatlarına erişiyor. Samsung Electronics Türkiye, “Samsung Dijital Kart” isimli sadakat uygulaması ile teknoloji tutkunlarına birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Samsung Dijital Kart üyeliği için https://kart.samsung.com.tr/ üzerinden kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, web sayfası iOS kullanıcılarını Apple Cüzdan uygulamasına, Android kullanıcılarını ise Google’ın Kartlarım uygulamasına yönlendiriyor.

Apple Cüzdan ya da Google Kartlarım uygulamalarından “Samsung Dijital Kart” oluşturan kullanıcılara, yine bu kart sayesinde Samsung marka mobil cihazlardan tabletlere, akıllı saatlerden kulaklıklara kadar birçok üründe özel indirim fırsatları sunuluyor. Kullanıcılar cüzdan uygulamalarında kendileri için özel tanımlanan kodları kullanarak Samsung Online Alışveriş sitesi olan http://shop.samsung.com/ adresi üzerinden yapacakları alışverişlerde bu indirimlerden faydalanabiliyor. Birbirinden değerli indirim fırsatlarından yararlanmayı mümkün kılan sadakat programının 11 bin aktif kullanıcısı bulunuyor. Dileyen kullanıcılar Samsung Digital Kart üyeliğini aşağıdaki QR kodu telefon kamerası ile taratarak hemen oluşturmaya başlayabilir.

Samsung Dijital Kart indirimleri.

Amazon.com.tr’den Mobil Alışveriş Uygulaması’na Özel İndirim Fırsatı Geldi! Ne Kadar İndirim Var?