Salt İletişim Grup Ofix.com’un iletişim danışmanı oldu

Farklı sektörlerden birçok markaya 360 derece entegre pazarlama iletişim hizmeti sunan Salt İletişim Grup, Ofix.com’un iletişim danışmanlığını üstlendi. Salt İletişim Grup Ofix.com’un iletişim danışmanı gototechno

Ofis sarf malzemeleri tedariki pazarının önemli oyuncusu Ofix.com, önümüzdeki dönemki tüm stratejik iletişim faaliyetlerini markalara özel ürettiği çözüm ve projeleriyle öne çıkan Salt İletişim Grup aracılığıyla yönetecek.

2013 yılında hayata geçen ve ‘Ofiste yoksa Ofix’te var ’ sloganıyla yoluna devam eden Ofix.com; kırtasiye, teknoloji, kartuş / toner, gıda, temizlik, mobilya ve yapı market ürünleri gibi ofislerin temel ve genel ihtiyaçlarını karşılamak amacı taşıyan bir ofis marketi olarak faaliyet gösteriyor. Müşterilerine 9 kategori altında 10 binden fazla ürün sunan Ofix.com, güçlü saha ekibi ve filo yapısıyla 24 saat içinde siparişleri adrese teslim ediyor. Ofix.com, iade güvencesi, satış sonrası hizmetleri ve KOBİ’lere özel kurumsal platformuyla güvenilir alışverişin kapılarını açıyor.

Salt İletişim Grup Ofix.com’un iletişim danışmanı gototechno