sahibinden.com mobil uygulaması Huawei Mobil Servisleri ile yenilendi! Huawei Konum Servisleri’ni kullanmaya başladı.

Sahibinden Huawei AppGallery Uygulaması.
Sahibinden Huawei AppGallery Uygulaması.

Sahibinden Huawei Mobil Servisleri, Sahibinden Huawei AppGallery Uygulaması, Sahibinden Huawei Konum Servisleri, Sahibinden Huawei Harita Servisleri.

sahibinden mobil uygulaması Huawei Mobil Servisleri ile yenilendi. Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden uygulama altyapısında Huawei Harita ve Huawei Konum Servisleri’ni kullanmaya başladı. Sahibinden, AppGallery Uygulama Mağazası’ndaki uygulamasını güncelledi. Sahibinden Huawei Mobil Servisleri. Sahibinden Huawei AppGallery Uygulaması.

Instagram Hesabımız

Türkiye’nin en çok kullanılan mobil uygulamalarından biri olan sahibinden.com mobil uygulamasına gelen güncellemeyle artık kullanıcılar, ilanlardaki konum bilgilerini ve haritaları Huawei Mobil Servisleri’nden faydalanarak görebiliyor. Huawei Harita ve Huawei konum servisleriyle geliştirilen uygulama, çok hızlı ve yüksek keskinlik derecesinde konum doğrulaması yapabiliyor. İlk etapta bu iki servisle güncellenen uygulama, ilerleyen süreçlerde diğer Huawei Mobil Servisleri imkanlarını da kullanıcılara sunacak.

Tüm Android işletim sistemli cihazlara açık olan AppGallery uygulama mağazası, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimiyle arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulama bölümüne sahip. Kullanıcıların bulamadığı bir uygulama varsa, tek yapmaları gereken uygulama adını “İstek Listesine” göndermek. Bu uygulama AppGallery’de yerini aldığında, talep eden kullanıcı bilgilendiriliyor.

Samsung’un ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğini dünya genelinde 56 milyon kişi izledi!

Sahibinden Huawei AppGallery Uygulaması.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride aylık 62 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren sahibinden.com, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürün ve servislerini artık eksiksiz olarak AppGallery kullanıcılarına da sunmaya başladı.