Sahibinden Genç Yazılımcılara Hem İş Hem de Para Ödülü Veren Kariyer Geliştirme Programını Açıkladı!

Sahibinden dev akademi yazılım maratonu.
Sahibinden dev akademi yazılım maratonu.

sahibinden dev akademi, Sahibinden yazılımcı gençleri arıyor, Sahibinden dev akademi yazılım maratonu, sahibinden dev akademi başvuru tarihleri.

Sahibinden Genç Yazılımcıları Hem İş Hem de Para Ödülü Veren Kariyer Geliştirme Programını Açıkladı! Sahibinden dev akademi yazılım maratonu. Sahibinden dev akademi başvuru tarihleri.

Instagram Hesabımız

sahibinden dev.akademi programı 4.yılında da genç yetenekleri yazılım sektörüne kazandırmaya devam ediyor. sahibinden, “dev.akademi Kariyer Geliştirme Programı” ile başarılı genç yetenekleri, yazılım dünyasına kazandırmaya devam ediyor. dev.akademi üniversitelerin 4. sınıf öğrencilerine ve en çok 6 ay iş tecrübesi bulunan yeni mezunlara, yazılım sektörüne adım atması yolunda önemli fırsatlar sunuyor. Bu yıl dev.akademi Yazılım Maratonu, koronavirüs salgını sürecinde alınan tedbirler kapsamında online olarak gerçekleştirilecek.

Kariyerine yazılım alanında yön vermek isteyen genç yetenekler, dev.akademi’ye 17 Ağustos – 21 Eylül 2020 tarihleri arasında devakademi.sahibinden.com sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecek. Başvuru sonrası yapılacak değerlendirmeyle 50 genç yetenek, Yazılım Maratonu’nda kendilerine verilen projeyi kodlayarak yeteneklerini ortaya koyma hakkı kazanacak. Yazılım Maratonu’nun gerçekleşeceği gün ise; Serdar Kuzuloğlu genç yeteneklere teknoloji dünyası ve fırsatları ile ilgili bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

Genç yazılımcılar arasında düzenlenecek yarışmada birinci 10.000 TL, ikinci 8.000 TL, üçüncü 6.000 TL, dördüncü 4.000 TL, beşinci 2.000 TL para ödülü kazanmanın yanı sıra sahibinden bünyesinde çalışma fırsatı yakalayacak. Ayrıca katılımcılar arasından 5 genç yazılımcı ise sahibinden’de çalışma imkanı elde edecek.

İkinci el cep telefonu ve tabletlerde 1 yıl garantili satış dönemi ne zaman başlayacak?