Sarı sayfanın merakla beklenen ikinci el raporu açıklandı. İşte ikinci el araç pazarıyla ilgili o rapor!

Sahibinden 2022 Nisan ikinci el.
Sahibinden 2022 Nisan ikinci el.

Sarı sayfanın merakla beklenen ikinci el raporu açıklandı. İşte ikinci el araç pazarıyla ilgili o rapor! Sahibinden 2022 Nisan ikinci el.

Instagram Hesabımız

sahibinden.com verilerinden hazırlanan sahibindex Nisan Vasıta raporuna göre ayın en çok ilan verilen kategorisi Otomobil oldu. Otomobili; Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up takip etti. Motosiklet bir sıra yükseldi ve Ticari Araçlar’ın önüne geçti.
Satılan otomobil sayısı, artmaya devam etti. Satılan otomobiller incelendiğinde ise 15 yaş üstü araçlara yönelik talebin azaldığı gözlemlendi. Satışa sunulan araç sayısı ise artmaya devam etti.
Marka & Model sıralamasında ilk sırayı Renault – Clio aldı. Sıralama, Volkswagen Passat’tan sonra, Renault – Megane & Opel – Astra ve Ford Focus ile devam etti. En çok ilanı verilen Arazi/ SUV & Pick-up markası değişmedi ve yine Nissan oldu.

Elektrikli Kia EV6 Haziran ayında Türkiye’de satışa sunuluyor! Kaç para olacağını tahmin ettim!

sahibindex Vasıta raporuna göre Nisan ayında en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli, yakıt türü dizel olan ve 2016 model yılı olan araçların ilanı yayınlandı. Tüm ilanlar arasında araçların %32,2’si 0 – 100bin kilometre aralığında yer aldı. İlanların %20,5’i ise 300.001 – 500.000 TL aralığında satışa sunuldu. 500.001 TL üstü araçların ilan sayısı ise geçtiğimiz aya göre 3 puan artarak %29 oldu.

sahibinden.com’da Nisan ayında ilan bakanların en çok ilgisini çeken marka sıralamasında ise liderliği Renault ve Volkswagen paylaştı. Sıralama; BMW, Mercedes – Benz ve Opel ile devam etti.

Araçlar en çok gece 23:00-23:59 aralığında incelendi, ilanlara ortalama bakılma süresi ise 10 dakika 9 saniye.

Elektrikli E Serisi Mercedes EQE Türkiye’de! EQE’nin başlangıç fiyatı 2.379.500 TL!

Sahibinden 2022 Nisan ikinci el.

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Birincisi GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Her şeyden önce Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Öncelikle Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Ayrıca GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Öte yandan Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Sahibinden 2022 Nisan ikinci el.

Elektrikli E Serisi Mercedes EQE Türkiye’de! EQE’nin başlangıç fiyatı 2.379.500 TL!

Sahibinden 2022 Nisan ikinci el.