0 km otomobilde sabit fiyat garantisi dediler! İşte konunun tüm detayları!

Sabit fiyat garantili arabalar 2023
Sabit fiyat garantili arabalar 2023

0 km otomobilde sabit fiyat garantisi dediler! İşte konunun tüm detayları! Sabit fiyat garantili arabalar 2023.

Instagram Hesabımız

Tek şarjla 642 kilometre yol yapabilen uzun menzilli, eSUV modelini tercih edecekler için fırsat. Mayıs ayında sipariş verip haziran ayında teslim alacakları araçlara fiyat farkı ödemeden mayıs ayında satın alacakları fiyattan sahip olabilecekler.

SKYWELL ET5 LR Legend modeli için avantajlı bir kampanya sunuluyor.

ET5 LR Legend modeline sahip olmak isteyenler, mayıs ayında sipariş verip haziran ayında teslim alacakları araçlara kur farkı ödemeden sabit fiyattan sahip olabilecek.

86 kwh yüksek kapasiteli bataryası sayesinde, şehir içinde 642 km’ye kadar menzil sunabilen ET5 LR Legend’ın 0’dan 100 km/s hıza ulaşması 7.9 saniye sürüyor.

Son teknolojik donanımlarla tasarlanan 150 kW gücündeki elektrikli eSUV modelin hızlı şarj olma özelliğiyle yüzde 20’den yüzde 70 dolum seviyesine ulaşması ise yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Peugeot Türkiye tarafından düzenlenen Mayıs 2023 0 km otomobil kampanyası nasıl?

Sabit fiyat garantili arabalar 2023.

Sabit fiyat garantili arabalar 2023

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Nissan Türkiye Mayıs kampanyası resmen açıklandı! 320.000TL ve %0,99 faiz!