SabancıDx HR-WEB Avrupanın en iyi İK teknoloji sağlayıcı oldu

SabancıDx’in anahtar teslim dijital insan kaynakları platformu olan HR-WEB, HR Tech Outlook tarafından 2018’in Avrupa’daki En İyi 10 İK Teknoloji Sağlayıcısından biri seçildi. SabancıDx HR-WEB HR Tech Outlook dergisi İK Teknolojisi

Amerika’da yayınlanan HR Tech Outlook Dergisi, teknoloji, işletme liderleri ve genç yenilikçi şirket ekosistemlerinin hedeflerini yakalamalarına yardımcı olması ve sektördeki en yeni teknolojiler hakkında bilgi vermesi yönüyle sektörde önemli bir yere sahip. “2018’in Avrupa’daki En İyi 10 İK Teknoloji Sağlayıcıları” listesi sektör uzmanları, teknoloji liderleri ve HR Tech Outlook Dergisi yönetim kurulu üyeleri tarafından oluşturuldu.

Avrupa’daki 500’ün üzerinde İK Teknoloji Çözümü Sağlayıcısı arasından ilk 10’a giren HR-WEB, çalışan kademelerindeki sorumluluğu işlemenin yanı sıra işe alım, çalışan katılımı ve performansı gibi birçok İK sürecini otomasyona geçirip çalışan davranışlarının izlenmesini kolaylaştırıyor. HR-WEB, yöneticilere çok sayıda çalışanı yönetmek için ihtiyaç duyulan araçları sağlayan bir platform.

SabancıDx Genel Müdürü Burak Aydın konuyla ilgili olarak “Dijital insan kaynakları platformumuz HR-WEB, firmaların iş gücünü daha etkin bir şekilde yönetmelerini ve verimliliklerini artırmalarını sağlıyor. HR-WEB, kullanıcıları dağınık belge ve elektronik tablolarla uğraşmaktan kurtarıp İK süreçlerini kolay ve verimli bir şekilde yönetmeyi sağlayan tek bir platform sunuyor. Yeni çözümlerimizle büyük başarılar hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

SabancıDx HR-WEB HR Tech Outlook dergisi İK Teknolojisi