S Sport Plus, sağlık çalışanlarına özel bir kampanya başlattı! S Sport Plus yıllık üyelik paketini sağlık çalışanları için kaç para oldu?

S Sport Plus sağlık çalışanları.
S Sport Plus sağlık çalışanları.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA ve Formula 1 gibi zengin spor içeriğini, canlı yayın ve tekrar izle özelliği ile günün her saati izleyiciyle buluşturan S Sport Plus, sağlık çalışanlarına özel bir kampanya başlattı. Kampanya boyunca S Sport Plus; yıllık üyelik paketini sağlık çalışanlarına özel, indirimli fiyat seçeneği ile sunacak. S Sport Plus sağlık çalışanları, S Sport sağlık çalışanları kampanyası, Premier Lig S Sport Plus, Bundesliga S Sport Plus, Formula 1 S Sport Plus.

Instagram Hesabımız

Covid-19 salgını nedeniyle yoğun stres altında çalışan sağlık çalışanlarına özel bir kampanya başlatan S Sport Plus,159,99 TL olan yıllık üyelik paketini sağlık çalışanları için 60TL’lik indirimle 99,99 TL’ye sunuyor. S Sport Plus’ın kampanyasından faydalananlar; başta Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, NFL, F1 ve UFC olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm spor içerikleri, film ve belgeselleri 1 yıl boyunca 159,99 TL yerine 99,99 TL ödeyerek izleyebilecek. S Sport Plus hesabı açmış ancak üyeliğini henüz aktifleştirmemiş kullanıcılar da yeni üyelik oluşturarak kampanyadan yararlanabiliyor. Bu özel kampanya 30 Ekim 2020’de sona eriyor.

Huawei Türkiye’den ilginç kampanya! Bu bilgisayarı alıp kullanıcı yorumu yapanlara 200 TL değerindeki ürünü 1 TL’ye veriyorlar!

Kampanyaya Katılım İçin Çalışma Belgesi ve Onay Kodu Zorunlu

S Sport Plus’ın ayrıcalıklı kampanyasına katılmak için “kampanya kodu”nun alınması zorunlu tutuluyor. Promosyon kodunun alınması için ilk etapta destek@ssportplus.com adresine, görevli olunan sağlık kuruluşunu da gösteren çalışma kartının önlü arkalı fotoğrafının gönderilmesi gerekiyor. Bilgiler kontrol edildikten sonra üyelerin başvuruları kabul ediliyor ve kampanya kodu belirtilen e-posta adresine gönderiliyor. İkinci etapta ise www.ssportplus.com sayfasının ziyaret edilerek üyelik işlemlerinin başlatılması, talep edilen bilgilerin paylaşılması, başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve özellikle promosyon kodunun doğru yazılması gerekiyor. Üyelik tamamlandıktan sonra indirim oranı ekranda görülüyor ve kampanyadan yalnızca web sitesi üzerinden katılan yeni üyeler yararlanabiliyor. Mobil uygulamalar üzerinden yapılan üyeliklerde promosyonlar kullanılamıyor.

Yıllık yüz milyonlarca PET şişenin geri dönüşümü sağlayacak tesis İstanbul’da 2021 sonunda açılıyor! Huntsman Türkiye’deki tesisini yeniden inşa edecek!