RTB House Avrupa’nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında 24. sırada yer aldı

RTB House

Dünya çapındaki en iyi markalara en gelişmiş pazarlama teknolojilerini sunan RTB House, Financial Times 1000: Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Şirketleri 2019’da teknoloji sektöründe 24. sırada yer aldı. RTB House, bu listede üst üste ikinci kez yer almayı başardı. RTB House Financial Times 1000 Avrupa En Hızlı Büyüyen Şirketleri

The Financial Times, Statista işbirliğiyle Avrupa’nın en yenilikçi ve hızlı büyüyen şirketlerini gözden geçirerek analiz etti. Gazete, 2014 ve 2017 yılları arasında gelirlerinde en yüksek büyümeyi elde eden 1000 şirketin listesini yayınladı.

RTB House 2017 yılında yüzde 721 gelir artışıyla 43,6 milyon avroya ulaşırken, 4 yıl içerisinde çalışan sayısını 3’e katlayarak 92’den 271’e çıkardı. 2019 yılı itibarıyla şirketin dünya çapında toplam çalışan sayısı 400’ü aştı.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen şirketleri arasında bir kez daha listelenmenin büyük bir onur olduğunu dile getiren RTB House COO’su Daniel Surmacz, “Küresel e-ticaret pazarında çıtayı belirleyen ve gelişimi sağlayan bir teknoloji şirket olarak bizim için çok önemli bir sonuç. Bu doğrultuda dünya çapındaki tüm müşterilerimiz için ürünlerimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz” dedi ve ekledi:
“Alanımızda en iyi çözümleri geliştirmek için bilgi, teknoloji ve kaynaklarımızı yeni alanlara yönelik olarak genişleterek şimdi geleceğe bakıyoruz. Bu hedef doğrultusunda örneğin, geçen yıl AI Marketing Lab’ı ve bu yıl Creatives Lab’ı hayata geçirdik.”

RTB House Financial Times 1000 Avrupa En Hızlı Büyüyen Şirketleri