Robot süpürgelere ilgi giderek artıyor! Robot süpürge fiyatları kaç para aralığında değişiyor?

Robot Süpürge fiyatları.
Robot Süpürge fiyatları.

Robot Süpürge fiyatları, Robot Süpürge kaç para, Sahibinden robot süpürge, Robot süpürge sahibinden, ikinci el robot süpürge.

Ev temizliğinin yeni yardımcıları robot süpürgelere ilgi giderek artıyor! Robot süpürge kelimesiyle yapılan aramalar %306,2 arttı! Robot Süpürge fiyatları. Robot Süpürge kaç para?

Instagram Hesabımız

Pandemi ile birlikte evlerde temizlik konusu da giderek hassaslaşıyor. Yoğun hayat temposunda temizliğe ayrılan zamanı kısaltmak isteyenlerin yanı sıra evcil hayvan sahipleri ve alerjik reaksiyonları olanların sıklıkla tercih ettiği robot süpürgelere ilgi, geçtiğimiz ay pandeminin başladığı Mart ayına oranla %25 arttı. Ayda 62,7 milyon kullanıcıya hizmet veren sahibinden’in verilerine göre son bir yıl içerisinde “robot süpürge” kelimesiyle yapılan aramalar ise %306,2 oranında arttı. Son 6 ayda en çok ilan veren ilk 5 il; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa olurken en çok ilan kapatan iller İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Düzce oldu.

Robot süpürgelerin avantajlarından biri de mekândaki hava kalitesini iyileştirmesi

Robot süpürgelerin avantajları ise pek çok. Süpürgeler sahip oldukları yüksek verimli partikül emilim filtreleriyle partikül maddeleri emerek sağlıklı bir ortam vaat ediyor. Toz, polen, yün parçacıkları gibi alerjenler de ortamdan hızlı ve kolay bir şekilde uzaklaştırılıyor. Süpürgeler sensörleri sayesinde ev içerisinde haritalama yapabiliyor ve belirli aralıklarla sürekli çalışıyor, otomatik olarak şarj istasyonuna dönerek kendini şarj ederek temizliğe ara vermeden devam edebiliyor. Bu özellikleriyle kullanıcılar evde olmadıkları zaman diliminde uzaktan bile evlerini kolayca temizleyebiliyor. Kullanıcılar süpürgeleri satın alırken kullanım alanına (halı yoğun zemin, parke, fayans) ve beklentilerine (yoğun emiş gücü ihtiyacı) uygun özelliğe sahip olmasına da dikkat etmeli.

Robot süpürgeler sahibinden üzerinden 500 TL ile 4500 TL arasında değişen fiyat aralığında satılıyor.

Türk Telekom Taksit Bizden Kampanyası Başladı! Hangi Cihazlarda Ne Kadar Taksiti Ödüyorlar?