Evlerde robot süpürge zamanı başladı! Robot süpürgeler siz evde yokken evleri köşe bucak temizliyor!

Robot süpürge fiyatları nasıl?
Robot süpürge fiyatları nasıl?

Robot süpürge fiyatları nasıl, robot süpürgeler kaç paraya satılıyor, robot süpürgelerin özellikleri, Fakir Robert II RS710 süpürge, Evlerde robot süpürge zamanı başladı! Robot süpürgeler siz evde yokken evleri köşe bucak temizliyor!

Instagram Hesabımız

Fakir Hausgeräte’nin Robert II RS710 robot süpürgesi, üstün teknolojisiyle süpürme işini elinizden alıyor İnovatif ve öncü marka kimliği ile geleceğin teknolojilerine yatırım yapan Fakir Hausgeräte’nin şık tasarımlı robot süpürgesi Robert II RS710; çalışanlar, kalabalık aileler ve evcil hayvan besleyenler için süpürmeyi pratik hale geliyor. Uzaktan kumandasıyla oturduğunuz yerden süpürme imkanı veren robot süpürge, zamandan tasarruf sağlayarak vaktinizi size bırakıyor.

HUAWEI MatePad T 10s, geniş ekranıyla güçlü multimedya deneyimi sunuyor! HUAWEI MatePad T 10s 1.449 TL etiketiyle çok iddialı!

Güçlü lityum – ion bataryası ile 120 dakikaya kadar kesintisiz kullanım sağlayan Fakir Robert II RS710, hassas sensörleri ile temizlenmesi zor alanlara kolayca ulaşarak dip köşe temizlik imkânı veriyor. Cihazın ön kısmında bulunan sensörler, mobilya koruma teknolojisi ile engellerin erken algılanmasına ve oda içinde güvenli şekilde dolaşmasına olanak sağlıyor. Cihazın alt kısmında yer alan sensörler ise zemindeki alçaltıları algılayarak merdiven ya da diğer boşluklara düşmesini engelliyor. Fakir Robert II RS710, güçlü tekerlekleri ve yükseklik sensörü sayesinde 1,5 cm yükseklikteki halı, kapı eşiği ve diğer engelleri rahatça çıkabiliyor. Ürün ayrıca 9 cm ve üzeri yükseklikteki mobilya ve eşyaların altına rahatça girip temizleyebiliyor.

OPPO 16’ncı yılını kutluyor! OPPO Kurucusu ve CEO’su Tony Chen yaş günü mesajında neler söyledi?

E.P.A filtreli Fakir Robert II RS710; toz, polen, bakteri, evcil hayvan tüyü gibi maddelerin temizlenmesinde etkin rol oynuyor. Çift taraflı fırçaları ile halıyı döverek diplerdeki kiri gevşetip, 500 Pa emiş gücü ile derinlemesine temizlik sağlıyor. Uzaktan kumandalı robot süpürge, 2 hız kademesiyle istenilen noktaya kolayca yönlendirilebiliyor. 65 dB’lik düşük ses seviyesi ile günün her vakti, ev sakinlerini ya da komşuları rahatsız etmeden güvenle çalıştırabilirsiniz.

Fakir Robert II RS710 robot süpürge, akıllı navigasyon özelliği sayesinde temizleme sırasında düşük pil uyarısı verdiği zaman kendisi şarj ünitesine dönerek 5 saatte otomatik olarak şarj oluyor. Şarj istasyonu, 2 adet yan fırça, yedek filtre ve temizlik aksesuarları yanında ekstra olarak veriliyor.

Türk Telekom ve Saran Group iş birliği: S Sport2 Tivibu’da! Bundesliga Tivibu’da yayına başladı!

Fakir Robert II RS710 Robot Süpürge 2.999 TL etiketle Turkcell’de satılıyor. Ancak her keseye uygun robot süpürge bulmak mümkün.

Robot süpürge fiyatları nasıl?