Riot Games Mercedes-Benz işbirliği içerisinde geliştirdiği 2021 League of Legends eklentisini duyurdu!

Riot Games Mercedes Benz.
Riot Games Mercedes Benz.

Riot Games Mercedes-Benz işbirliği içerisinde geliştirdiği 2021 League of Legends eklentisini duyurdu! Riot Games Mercedes Benz.

Instagram Hesabımız

Riot Games bugün küresel ortağı Mercedes-Benz’le işbirliği içerisinde geliştirdiği ve 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası’na gelecek heyecan verici yeni bir eklentiyi duyurdu. Bu yılki şampiyona ekibi, Riot Games ve Mercedes-Benz tarafından tasarlanan ve League of Legends Esporu’nun doruk noktasını hafızalara kazıyan özel şampiyonluk yüzükleriyle etkinliği ölümsüzleştirecek.

Yüzükler, Kupa Töreni sırasında Mercedes-EQ tarafından sunulacak ve değerli Sihirdar Kupası’nın yanında kazanan takım için yeni yadigârlar olacak. Her takım üyesi yıl, oyuncunun sihirdar adı ve takımının kısaltması özel olarak işlenen ve 2021 Dünya Şampiyonası için özel olarak tasarlanan kişiselleştirilmiş bir yüzük alacak. Yüzük Sihirdar Kupası’nın mavi ve gümüş renk paletiyle uyumlu olacak ve bir yandan da 2021 LoL Esporu sezonuna has özellikler ve işaretler barındıracak.

Türk Telekom’dan gençlere bol GB’lı Selfy fırsatı geldi! İşte detaylar ve kazançlar!

“Şampiyonluk yüzükleri sporda uzun zamandır önemi olan bir gelenek ve en yüksek başarılarla, eşi benzeri görülmemiş mükemmeliyetle özdeşleşmiş bir kavram,” diyor Riot Games’in League of Legends Espor Global Lideri Naz Aletaha. “2020’de başlayan ortaklığımızda Mercedes-Benz şu ana kadar LoL Esporu’nun en iyilerini yukarı taşımamıza ve kutlamamıza yardımcı oldu. Paylaştığımız tasarım ve yenilik aşkıyla sporumuzun gurur verici başarısına önemli bir sembol eklediğimiz için çok mutluyuz.”

Ortak üretim süreci bir yıl sürdü ve LoL Espor’un Marka ve Etkinlik Tasarlama Ekibi’nden üretici çalışanların çabalarıyla hayata geçti. Çığır açan küresel spor eğlenceleri üretmekten sorumlu bu ekip Mercedes-Benz’in dünyaca ünlü otomobil siluetlerini hayata geçiren yetenekli dış tasarımcılarıyla güçlerini birleştirdi.

Şampiyonluk yüzüğünde Sihirdar ambleminin yanı sıra Mercedes-Benz markasının sembolleşmiş yıldız desenli logosu da var. Los Angeles’daki GOOD ART HLYWD bünyesinde çalışan zanaatkârlar tarafından elde üretilen yüzüklerin her biri 18 karat beyaz altın ve özel kesim bir safir mücevherinin yanı sıra Sihirdar’ın elleri arasına sabitlenmiş bir elmas içeriyor.

Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ın oynadığı Red Notice 12 Kasım’da Netflix’te!

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Riot Games Mercedes Benz.

Riot Games Mercedes Benz.