İstanbul’da dakikası 1,59 TL olan kiralık elektrikli araba dönemini başlattılar!

Renault Zoe TikTak City
Renault Zoe TikTak City

Elektrikli Renault Zoe’lerin yer alacağı arabalar İstanbul’da dakikası 1,59 TL’den kiralanabilecek! Renault Zoe TikTak City.

Instagram Hesabımız

TikTak, yeni hizmeti TikTak City ile şehirde çevre dostu dakikalık elektrikli araba kiralama devrini başlattı. Bu reklam değildir, bunu belirtmemizde fayda var.

30 farklı model ve 3 bini aşkın arabasıyla serbest dolaşım modeliyle hizmet veren TikTak, TikTak City ile şehirdeki kilit noktalarda yer alan İspark’lara elektrikli arabalarını yerleştirerek kullanıcılarına şehir içinde pratik, konforlu ve ekonomik bir ulaşım imkanı sunuyor.

İstanbullular, Avrupa ve Asya kıtasındaki belirli İspark istasyonlarında yer alacak TikTak City arabalarını kiralayarak, istedikleri yere gidip, işlerini tamamladıktan sonra diledikleri bir TikTak City İspark noktasına arabayı bırakabilecekler. Elektrikli arabalar sayesinde çevre dostu ulaşıma katkıda bulunan TikTak City, şehir hayatında elektrikli araçlarla ulaşım rahatlığı yaşamak isteyenleri bekliyor.

Bu telefon güçlü piliyle çevresindeki telefonları da şarj ediyor! Tam bir Fiyat Performans telefonu!

TikTak City’de kullanılan dakika üzerinden kira ücreti ödeniyor. Her kiralama başı 200 kilometre ücretsiz kullanım hakkına sahip olunuyor. Elektrikli Renault Zoe’lerin yer alacağı TikTak City’de arabaların dakikası 1,59 TL’den kiralanabilecek.
Yeni hizmetleri TikTak City’yi değerlendiren TikTak Kurucusu Ersan Öztürk, “Hedefimiz, İstanbul’da gündelik hayatın önemli ulaşım çözümlerinden biri haline gelmek. Bu doğrultuda hem araba parkımızın genişlemesine hem de şehir içi ulaşımda farklı modeldeki araç paylaşım yöntemlerine yatırım yapacağız. Büyüme stratejimizde çevreye duyarlı elektrikli arabalar önceliğimiz olacak.” dedi.

Skoda Octavia fiyat listesine indirim geldi! İşte yeni açıklanan Octavia fiyat listesi!

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Renault Zoe TikTak City.

Renault Zoe TikTak City